Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz
PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Hotely Josefův Důl

Hotely Josefův Důl

Ubytování Josefův Důl - výběr kategorie ubytování:
Hotely (3)
Rekreační střediska (0)
Ubytovny (0)
Kempy (0)
Josefův Důl je známé středisko zimních, ale i letních sportů v centru Jizerských hor. Josefův Důl je ideálním místem nejen pro letní či zimní sporty, ale nabízí i četné možnosti kulturního vyžití.V areálu Lesana jsou upravovány běžecké tratě.
Více o místě Josefův Důl Josefův Důl - Zajímavosti v okolí
Horský hotel Sport Josefův Důl
Kategorie ubytování: Hotel
Lokalita: Josefův Důl
Ubytování v dvoupokojových studiích (dva dvoulůžkové pokoje s předsíní) se soc. zařízením a TV. Vybavení studia Další » zahrnuje lednici a varnou konvici s hrníčky a příslušenství. Stravování s možností polopenze. Restaurace, bar, terasa. Parkování osobních aut přímo u objektu.
Orientační cena lůžko/noc:
660 Kč se snídaní
660 Kč se snídaní
660 Kč se snídaní
Hotel Perla Jizery
Kategorie ubytování: Hotel
Lokalita: Josefův Důl
Hotel poskytuje komfortní ubytování ve dvoulůžkových (manželská postel nebo oddělená lůžka), třílůžkových a v rodinných Další » pokojích. Dvou nebo třílůžkové pokoje mohou být typ standard nebo typ superior. Hostům je mimo jiné k dispozici útulná restaurace, salonek, wellness srub se saunami a vířivkou.
Orientační cena lůžko/noc:
525 Kč bez stravování
550 Kč bez stravování
550 Kč bez stravování
Hotel V nebi
Kategorie ubytování: Hotel
Lokalita: Josefův Důl
Náš rodinný hotel se nachází v krásném prostředí s nádherným výhledem na údolí Josefova Dolu. Ideální jak v létě Další » tak v zimě k relaxaci či sportování. Náš hotel mění koncept a od 5.12.2012 otevíráme znovu s nabídkou polopenzi a řadu akčních balíčku který brzy naleznete na naších stránkach!
Orientační cena lůžko/noc:
725 Kč s polopenzí
775 Kč s polopenzí
775 Kč s polopenzí
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování v Josefově Dole. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X