PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Lužické hory a Č.Švýcarsko » Ubytování » Děčín » Vzdělávací středisko s ubytováním Zámecká Sýpka

Vzdělávací středisko s ubytováním Zámecká Sýpka

Druh ubytování: 
Ubytovna
Místo: 
Děčín
Adresa: 
Nároží 6, 405 01 Děčín I
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 773 793 405
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.zamecka-sypka.cz www.ceskehory.cz/zamecka-sypka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 90 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Děčín

Wi-Fi

Vzdělávací středisko FD ČVUT Zámecká Sýpka, nabízí ubytování ve zrekonstruovaném objektu, na spodním nádvoří děčínského zámku, před vstupem do krásných zámeckých zahrad, v regionu České Švýcarsko.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Zámecká Sýpka se nachází ve spodní části areálu děčínského zámku, nedaleko Masarykova náměstí v Děčíně I. Podstatná část objektu slouží k ubytování studentů a pedagogů obou fakult a účastníků kurzů a školení organizovaných ve spolupráci s FD ČVUT. Zbývající volná ubytovací kapacita je nabízena k běžnému hotelovému ubytování.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Zámecká Sýpka nabízí ubytování ve zrekonstruované zámecké sýpce. Celková kapacita 90 lůžek, 2-6lůžkové pokoje (5x2, 9x3, 8x4, 3x5 a 1x6 lůžek). V nabídce jsou 2 typy pokojů - buňkového a mezonetového typu. Buňkové se skládají ze 2 až 3 pokojů, které sdílí kuchyňku (linka, mikrovlnka, lednice, dvojvařič, bez nádobí), sprchu a toaletu. Mezonetové pokoje mají vlastní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti je dostatek restauračních zařízení, bank a plavecký areál. Poloha tohoto objektu je velmi vhodná jako výchozí bod pro turistické výlety do okolí Děčína a to jak pěšky, tak i na kole nebo veřejnými dopravními prostředky a to v rámci příhraniční dopravy za zlevněné jízdné. K nejznámějším turistickým cílům patří oblast Tiských stěn, Děčínského Sněžníku,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: FD ČVUT v Praze
Informace poskytnul: vedoucí ubytovacího střediska
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz