PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Prášily » Zámeček Prášily

Zámeček Prášily

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Prášily
Adresa: 
Zámeček Prášily
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-736 654 540
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/zamecekprasily
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Poledník

Je možný

Nabízíme odpočinek v prostředí stylových interiérů s atmosférou starých časů. Pokoje jsou vybaveny koupelnami. Ubytování je s možností použití kuchyně. Ideální místo pro pěší turistiku, cyklistiku, houbaření a setkání s přáteli.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Zámeček se nachází přímo v krásném prostředí Národního parku Šumava v obci Prášily, v překrásné pannenské přírodě. Dostanete se k nám pohodlně autem, k dispozici jsou Vám parkovací místa u objektu. Autobusová zastávka je vzdálená cca 200m. Vlakové nádraží je v Sušici nebo v Železné Rudě.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme prostorné, více než 50m2 velké luxusní, stylově zařízené 2., 3. a 4. lůžkové pokoje, vybavené koupelnami. K dispozici je společná kuchyně s otevřeným ohništěm. Jízdní kola lze uschovat uvnitř objektu. Fasáda domu není ještě zrestaurována. Ubytování je možné pouze od června do září.

Více o historii Záměčku Prášily si můžete přečíst více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci se nachází informační středisko, pošta, obchod s potravinami, restaurace a cukrárna. V blízkosti zámečku lze objednat jízdu na koni nebo kočárem. V okolí lze využít kvalitní cyklotrasy, turistické a naučné stezky. Dosažitelné je jezero Laka, Prášilské jezero a rozhledna Poledník. Pěší přechod do Bavorska je vzdálen 4km. Pobyt je vhodný pro houbaře, cyklisty, turisty a všechny, kdo hledají klidný odpočinek.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Dagmar Brčáková
Informace poskytnul: Dagmar Brčáková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz