Zámeček Prášily

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Zámeček se nachází přímo v krásném prostředí Národního parku Šumava v obci Prášily, v překrásné pannenské přírodě. Dostanete se k nám pohodlně autem, k dispozici jsou Vám parkovací místa u objektu. Autobusová zastávka je vzdálená cca 200m. Vlakové nádraží je v Sušici nebo v Železné Rudě.
Vybavení a služby
Nabízíme prostorné, více než 50m2 velké luxusní, stylově zařízené 2., 3. a 4. lůžkové pokoje, vybavené koupelnami. K dispozici je společná kuchyně s otevřeným ohništěm. Jízdní kola lze uschovat uvnitř objektu. Fasáda domu není ještě zrestaurována. Ubytování je možné pouze od června do září.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V obci se nachází informační středisko, pošta, obchod s potravinami, restaurace a cukrárna. V blízkosti zámečku lze objednat jízdu na koni nebo kočárem. V okolí lze využít kvalitní cyklotrasy, turistické a naučné stezky. Dosažitelné je jezero Laka, Prášilské jezero a rozhledna Poledník. Pěší přechod do Bavorska je vzdálen 4km. Pobyt je vhodný pro houbaře, cyklisty, turisty a všechny, kdo hledají klidný odpočinek.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz