TOPlist

Zámeček - Police nad Metují

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Police nad Metují
Adresa: 
Malá Ledhuj 509, Police nad Metují
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 335 919
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.zamecek-police.cz
www.ceskehory.cz/zamecek-police
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 30 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Police nad Metují počasí Police nad Metují


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Po příjezdu do obce je třeba projet 2 kruhové objezdy rovně (tj. stále po hlavní silnice směřující na Broumov). 20m za druhým kruhovým objezdem je odbočka vlevo (zeď fotbalového hřiště)- odbočí se a po této cestě, která se stáčí vpravo, se dojede až k objektu (na konci cesty).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

4-lůžkové apartmány, se sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou (vařič, konvice, lednice, nádobí). 4-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. K dispozici vybavená kuchyně - lednice, sporák s troubou, rychlovarná konvice, nádobí). WiFi připojení v celém domě ZDARMA pro naše hosty. Možnost zapůjčení - stolní fotbal, dětská postýlka, venkovní gril. Další... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Velké množství turistických tras - pískovcové skály (stolová hora Ostaš - 3 km od domu, Broumovské stěny, Teplicko-adršpašské skály), historické památky (klášter Police nad Metují, klášter Broumov, kostely, poutní místa), technické památky + muzea (Muzeum stavebnice MERKUR, Muzeum papírových modelů, Regionální muzeum Police nad Metují), fortifikační opevnění z let... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kateřina Šrůtková
Informace poskytnul: Kateřina Šrůtková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz