PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Police nad Metují » Zámeček - Police nad Metují

Zámeček - Police nad Metují

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Police nad Metují
Adresa: 
Malá Ledhuj 509, Police nad Metují
Web adresa:
www.ceskehory.cz/zamecek-police
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Rekreační objekt Zámeček se nachází v krásné oblasti pískovcových skal v poklidné části historického města Police nad Metují. V okolí stolová hora Ostaš, broumovské stěny, Teplicko-adršpašské skály, kláštery, kostely, fortifikační opevnění. Zimní,letní turistika. Výborné pro rodiny s dětmi.

Zámeček - Police nad Metují Detailní informace
Typ jednotky: Apartmán
Lůžka:
4x Samostatné lůžko
Wi-Fi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Povlečení
Ručníky
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Po příjezdu do obce je třeba projet 2 kruhové objezdy rovně (tj. stále po hlavní silnice směřující na Broumov). 20m za druhým kruhovým objezdem je odbočka vlevo (zeď fotbalového hřiště)- odbočí se a po této cestě, která se stáčí vpravo, se dojede až k objektu (na konci cesty).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením WiFi připojení v celém domě ZDARMA pro naše hosty. Možnost zapůjčení - dětské vybavení, venkovní gril. Další služby na objednávku - masáže, výuka angličtiny, průvodcovské služby, pronájem sportoviště (tenis, volejbal, beach volejbal). Venkovní vybavení - posezení v altánu, dětská skluzavka, venkovní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Velké množství turistických tras - pískovcové skály (stolová hora Ostaš - 3 km od domu, Broumovské stěny, Teplicko-adršpašské skály), historické památky (klášter Police nad Metují, klášter Broumov, kostely, poutní místa), technické památky + muzea (Muzeum stavebnice MERKUR, Muzeum papírových modelů, Regionální muzeum Police nad Metují), fortifikační opevnění z let... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kateřina Šrůtková
Informace poskytnul: Kateřina Šrůtková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz