Zámeček - Police nad Metují

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Po příjezdu do obce je třeba projet 2 kruhové objezdy rovně (tj. stále po hlavní silnice směřující na Broumov). 20m za druhým kruhovým objezdem je odbočka vlevo (zeď fotbalového hřiště)- odbočí se a po této cestě, která se stáčí vpravo, se dojede až k objektu (na konci cesty).
Vybavení a služby
4-lůžkové apartmány, se sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou (vařič, konvice, lednice, nádobí). 4-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. K dispozici vybavená kuchyně - lednice, sporák s troubou, rychlovarná konvice, nádobí). WiFi připojení v celém domě ZDARMA pro naše hosty. Možnost zapůjčení - stolní fotbal, dětská postýlka, venkovní gril. Další služby na objednávku - masáže, výuka angličtiny, průvodcovské služby, pronájem sportoviště (tenis, volejbal, beach volejbal). Venkovní vybavení - posezení v altánu, dětská skluzavka, venkovní zahrada. Léto - venkovní koupaliště v Polici nad Metují (10 min). Zima - lyžařský vlek (2 min).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Velké množství turistických tras - pískovcové skály (stolová hora Ostaš - 3 km od domu, Broumovské stěny, Teplicko-adršpašské skály), historické památky (klášter Police nad Metují, klášter Broumov, kostely, poutní místa), technické památky + muzea (Muzeum stavebnice MERKUR, Muzeum papírových modelů, Regionální muzeum Police nad Metují), fortifikační opevnění z let 1936-1938 (pevnost Dobrošov), Jiráskův rodný domek (Hronov). V létě možnost koupání v místním modernizovaném koupališti, v zimě lyžařský vlek v blízkosti domu, vyfrézované stopy pro běžkaře.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz