Poloha a dosažitelnost

Po příjezdu do obce je třeba projet 2 kruhové objezdy rovně (tj. stále po hlavní silnice směřující na Broumov). 20m za druhým kruhovým objezdem je odbočka vlevo (zeď fotbalového hřiště)- odbočí se a po této cestě, která se stáčí vpravo, se dojede až k objektu (na konci cesty).

  Vybavení a služby

4-lůžkové apartmány (s přistýlkou), se sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou (vařič, konvice, lednice, nádobí). 4-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Zařízení kuchyňe - 3x lednice, 4-plotýnkový vařič, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, trouba, nádobí). WiFi připojení v celém domě ZDARMA pro naše hosty. Společenská místnost s dětským koutek (skluzavky, houpací koníci, hračky.) Stolní fotbal. Masáže. Možnost jazykových lekcí. Venkovní posezení s grilem. Dětské pískoviště (připravuje se venkovní skluzavka). Půjčování kol, koloběžek, dětských kol ZDARMA pro naše hosty. Půjčování lyží (vlek 2 min od domu).  Rekreace a služby v okolí

Velké množství turistických tras - pískovcové skály (stolová hora Ostaš - 3km od domu, broumovské stěny, teplicko-adršpašské skály), historické památky (klášter Police nad Metují, klášter Broumov, kostely, poutní místa), technické památky (muzeum stavebnice MERKUR Police nad Metují), fortifikační opevnění z let 1936-1938 (pevnost Dobrošov), Jiráskův rodný domek (Hronov). V létě možnost koupání v místním modernizovaném koupališti, v zimě lyžařský vlek v blízkosti domu, vyfrézované stopy pro běžkaře.

Zpět


TOPlist
  Zámeček - Police nad Metují
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Zámeček - Police nad Metují
Ceník ubytování a stravování