Zámeček - Police nad Metují - Poloha, Služby, Okolí

Zámeček - Police nad Metují

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Po příjezdu do obce je třeba projet 2 kruhové objezdy rovně (tj. stále po hlavní silnice směřující na Broumov). 20m za druhým kruhovým objezdem je odbočka vlevo (zeď fotbalového hřiště)- odbočí se a po této cestě, která se stáčí vpravo, se dojede až k objektu (na konci cesty).
Vybavení a služby
4-lůžkové apartmány, se sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou (vařič, konvice, lednice, nádobí). 4-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. K dispozici vybavená kuchyně - lednice, sporák s troubou, rychlovarná konvice, nádobí). WiFi připojení v celém domě ZDARMA pro naše hosty. Možnost zapůjčení - stolní fotbal, dětská postýlka, venkovní gril. Další služby na objednávku - masáže, výuka angličtiny, průvodcovské služby, pronájem sportoviště (tenis, volejbal, beach volejbal). Venkovní vybavení - posezení v altánu, dětská skluzavka, venkovní zahrada. Léto - venkovní koupaliště v Polici nad Metují (10 min). Zima - lyžařský vlek (2 min).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Velké množství turistických tras - pískovcové skály (stolová hora Ostaš - 3 km od domu, Broumovské stěny, Teplicko-adršpašské skály), historické památky (klášter Police nad Metují, klášter Broumov, kostely, poutní místa), technické památky + muzea (Muzeum stavebnice MERKUR, Muzeum papírových modelů, Regionální muzeum Police nad Metují), fortifikační opevnění z let 1936-1938 (pevnost Dobrošov), Jiráskův rodný domek (Hronov). V létě možnost koupání v místním modernizovaném koupališti, v zimě lyžařský vlek v blízkosti domu, vyfrézované stopy pro běžkaře.
TOPlist