České hory » Jizerské hory » Ubytování » Hrabětice » Vila Vilekula - penzion Hrabětice, Janov nad Nisou

Vila Vilekula - penzion Hrabětice, Janov nad Nisou

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Hrabětice
Adresa: 
Janov nad Nisou 1196, Hrabětice
Web adresa:
www.ceskehory.cz/vila-vilekula
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Není možný

Rodinný penzion vhodný pro RODINY S DĚTMI. Nabízíme snídani či polopenzi, k dispozici jsou dva DĚTSKÉ KOUTKY, pískoviště, ohniště, venkovní terasa s posezením, a v našem WELLNESS je vířivá vana pro 7 osob a sauna pro 5 osob. Penzion se nachází na okraji vesnice Hrabětice ve ski-areálu SEVERÁK


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Jizerské hory, Janov nad Nisou - Hrabětice, 200m od hlavní silnice vedoucí z Bedřichova do Josefa dolu. Parkování zdarma pod penzionem. GPS: 50.7796936N, 15.1845283E

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hostům nabízíme ubytování v 8 pokojích a jednom apartmánu. Celková ubytovací kapacita je 38 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC a TV. K dispozici je též společenská místnost. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, školení, sportovní kurzy ale také pro jednotlivce. Celý penzion je nekuřácký. Parkování pro hosty restaurace a penzionu je zdarma... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Hrabětice jsou ideálním místem pro strávení zimní dovolené především pro rodiny s malými dětmi díky lyžařskému středisku Severák. Pro běžkaře - Jizerská magistrála 200m. Jizerské hory nabízejí nespočet variant turistických a cyklovýletů po okolí. Možnost vyjížďky na koních 400m od penzionu. Letní výlety na krásné rozhledny a vyhlídky - Královka, Slovanka a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vila Vilekula s.r.o.
Informace poskytnul: 730-795
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz