PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Hrabětice » Vila Vilekula - penzion Hrabětice, Janov nad Nisou

Vila Vilekula - penzion Hrabětice, Janov nad Nisou

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Hrabětice
Adresa: 
Janov nad Nisou 1196, Hrabětice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-739 71 50 05
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vila-vilekula.cz www.ceskehory.cz/vila-vilekula
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Wellness

Sauna

Rodinný penzion vhodný pro RODINY S DĚTMI. Nabízíme snídani či polopenzi, k dispozici jsou dva DĚTSKÉ KOUTKY, pískoviště, ohniště, venkovní terasa s posezením, a v našem WELLNESS je vířivá vana pro 7 osob a sauna pro 5 osob. Penzion se nachází na okraji vesnice Hrabětice ve ski-areálu SEVERÁK

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Wellness

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Jizerské hory, Janov nad Nisou - Hrabětice, 200m od hlavní silnice vedoucí z Bedřichova do Josefa dolu. Parkování zdarma pod penzionem. GPS: 50.7796936N, 15.1845283E

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hostům nabízíme ubytování v 8 pokojích a jednom apartmánu. Celková ubytovací kapacita je 38 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC a TV. K dispozici je též společenská místnost. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, školení, sportovní kurzy ale také pro jednotlivce. Celý penzion je nekuřácký. Parkování pro hosty restaurace a penzionu je zdarma... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Hrabětice jsou ideálním místem pro strávení zimní dovolené především pro rodiny s malými dětmi díky lyžařskému středisku Severák. Pro běžkaře - Jizerská magistrála 200m. Jizerské hory nabízejí nespočet variant turistických a cyklovýletů po okolí. Možnost vyjížďky na koních 400m od penzionu. Letní výlety na krásné rozhledny a vyhlídky - Královka, Slovanka a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vila Vilekula s.r.o.
Informace poskytnul: 730-795
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz