PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Vila Vilekula - penzion Hrabětice, Janov nad Nisou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Jizerské hory, Janov nad Nisou - Hrabětice, 200m od hlavní silnice vedoucí z Bedřichova do Josefa dolu. Parkování zdarma pod penzionem. GPS: 50.7796936N, 15.1845283E
Vybavení a služby
Hostům nabízíme ubytování v 8 pokojích a jednom apartmánu. Celková ubytovací kapacita je 38 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC a TV. K dispozici je též společenská místnost. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, školení, sportovní kurzy ale také pro jednotlivce. Celý penzion je nekuřácký. Parkování pro hosty restaurace a penzionu je zdarma přímo u penzionu. K dispozici jsou dva DĚTSKÉ KOUTKY, venkovní terasa s posezením a v našem WELLNESS je vířivá vana pro 7 osob a sauna pro 5 osob. Možnost uschování lyží, kol, kočárků. Lze si zajistit půjčení koloběžek a v zimě Vám pomůžeme s půjčením lyžařského vybavení. Rodinný penzion nabízí ubytování se snídaní či polopenzí. Vaříme tradiční českou kuchyni. • Pokoje jsou vybaveny manželskou postel, rozkládacím gaučem nebo patrovou postelí a to včetně možnosti přistýlky nebo dětské postýlky. Pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou a toaletou, ručníky a TV. Ve společenské místnosti je zdarma připojení k Wi - Fi. • Apartmán je tvořen ložnicí a kuchyňským koutem s jídelnou. V ložnici je k dispozici manželská a patrová postel včetně možnosti dětské postýlky. Apartmán je vybaven vlastní koupelnou a samostatnou toaletou, ručníky, TV.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hrabětice jsou ideálním místem pro strávení zimní dovolené především pro rodiny s malými dětmi díky lyžařskému středisku Severák. Pro běžkaře - Jizerská magistrála 200m. Jizerské hory nabízejí nespočet variant turistických a cyklovýletů po okolí. Možnost vyjížďky na koních 400m od penzionu. Letní výlety na krásné rozhledny a vyhlídky - Královka, Slovanka a Bramberk, vodní nádrže Josefův Důl a Bedřichovská přehrada na Černé Nise zvládnou děti i maminky s kočárky díky bezbarierovým cestám. Muzeum dřevěných hraček v Jiřetíně u Albrechtic v Jizerských horách spolu s Bobovou dráhou v Janově nad Nisou nezklame žádného návštěvníka.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz