PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Velemín 19

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Velemín
Adresa: 
411 31 Velemín 19
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 886 942
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovani-velemin.cz www.ceskehory.cz/velemin19
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 300 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Milešovka

počasí Lovoš

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytování se nachází ve střediskové obci Velemín, výchozím bodě pro pěší a cyklisty do oblíbených turistických míst v západní části Českého středohoří. Nabízíme ubytování v 1-4 lůžkových pokojích a apartmánu se sociálním zařízením, celkem 15 lůžek.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování se nachází v obci Velemín v Českém Středohoří pod vrcholem Milešovky. Z dálnice D-8 sjedete 3km za Lovosicemi exitem 52 (Velemín) na silnici 608 a pokračujete 2km do Velemína. Teplice jsou vzdáleny 18km, Ústí nad Labem 20km, Lovosice 7km a Litoměřice 16km. Zastávka náhradní vlakové dopravy autobusu do Teplic a Lovosic je v obci, do Lovosic je též možné... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K ubytování nabízíme pokoje a apartmán (pokoj č.1 - 3 lůžka, pokoj č.2 - 4 lůžka, pokoj č.3 - 1 lůžko s přistýlkou, pokoj č.4 - 2 lůžka, apartmán - max. 6 lůžek). Všechny pokoje jsou standardně vybaveny, k dispozici jsou sociální zařízení, možnost zapůjčení televizoru zdarma a internetové připojení. Ubytovací zařízení je též možné využít při pracovních cestách.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí jsou turistické cíle dosažitelné pěšky: hora Milešovka, vrchy Lovoš, Boreč, hrad Kostomlaty, zříceniny hradů Koštálov, Ostrý, Hrádek, Opárenské údolí se zbytky hradu Opárno. V obci je možnost stravování a prodejna potravin. Návštěvu koupaliště nabízí Lovosice a Litoměřice, v dosahu dvou kilometrů je koupání možné u obce Milešov.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Mitterwald
Informace poskytnul: Mitterwald
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz