TOPlist

Velemín 19

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Velemín
Adresa: 
411 31 Velemín 19
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 886 942
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovani-velemin.cz
www.ceskehory.cz/velemin19
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 15 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  300 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Milešovka počasí Milešovka

počasí Hora Lovoš počasí Hora Lovoš

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

Ubytování je ve střediskové obci Velemín pod vrcholem nejvyšší hory Českého středohoří Milešovky. Autobusové i vlakové spojení je přímé s Prahou, Teplicemi, Litoměřicemi a Lovosicemi. Ubytování je vhodné též využít při cestách do Německa, případně dalších severských států.

Vybavení a služby

4 pokoje - 1x 1 lůžko, 1x 2 lůžka, 1x 3 lůžka, 1x 4 lůžka a 5 lůžkový apartmán. Sociální zařízení pro každý pokoj, WiFi, možnost zapůjčení televize zdarma, parkování, celoroční provoz, domácí mazlíčci po dohodě.

Rekreace a služby v okolí

V okolí jsou turistické cíle dosažitelné pěšky: hora Milešovka, vrchy Lovoš, Boreč, hrad Kostomlaty, zříceniny hradů Koštálov, Ostrý, Hrádek, Opárenské údolí se zbytky hradu Opárno. V obci je možnost stravování a prodejna potravin. Návštěvu koupaliště nabízí Lovosice a Litoměřice, v dosahu dvou kilometrů je koupání možné u obce Milešov

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mitterwald
Informace poskytnul: Mitterwald
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz