České hory » Jizerské hory » Ubytování » Tanvald » Ubytování Tanvaldský Špičák

Ubytování Tanvaldský Špičák

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Tanvald, Horní Tanvald
Adresa: 
Údolí Kamenice 151, Tanvald 468 41
Telefon: 
+420-603 485 183
Web adresa:
www.facebook.com/ubytovanijizerky
www.ceskehory.cz/vonaskova

Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází u hlavní silnice v Horním Tanvaldu cca 800m od Tanvaldského Špičáku, což je největší ski areál v Jizerských horách. Pod domem rozlehlé pozemky vhodné k bobování, lyžování a dalším zimním radovánkám. V létě možno využít cyklotrasy, nebo turistické cesty. Možnost vyjet s kolem lanovkou na kopec a potom dále po hřebenech hor. Přenosný gril k dispozici spolu s posezením. Louka na volnočasové aktivity
Vybavení a služby
Ubytování rodinného typu. 4 lůžkový pokoj s vlastním soc.zařízením a kuchyňkou (možnost přistýlky). Apartmán - 3 a 2 lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením a kuchyňkou. Společenská místnost s TV satelit. Wifi po celém domě.
Rekreace a služby v okolí
Lyžování - Tanvaldský Špičák 800m, Severák 4km, menší vleky (cca 6) v okolí 1-2km. Bazén, sauna a přehrada Jablonec nad Nisou. Bobová dráha Janov nad Nisou 8km, letní i zimní provoz! Babylon aquapark Liberec 15km. Motokáry a sněžné skůtry 3km. Cyklistika - mnoho kilometrů značených tratí. Tenis a koňská jízdárna v okolí 1km. Řeka Kamenice hned za domem. Koupání, kanoistika atd.
Provozovatel: Vonášková Naděžda
Informace poskytnul: Vonášek
TOPlist