TOPlist
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Tanvald » Ubytování Tanvaldský Špičák

Ubytování Tanvaldský Špičák

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Tanvald, Horní Tanvald
Adresa: 
Údolí Kamenice 151, Tanvald 468 41
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 485 183
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/vonaskova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází u hlavní silnice v Horním Tanvaldu cca 800m od Tanvaldského Špičáku, což je největší ski areál v Jizerských horách. Pod domem rozlehlé pozemky vhodné k bobování, lyžování a dalším zimním radovánkám. V létě možno využít cyklotrasy, nebo turistické cesty. Možnost vyjet s kolem lanovkou na kopec a potom dále po hřebenech hor. Přenosný gril k dispozici spolu s posezením. Louka na volnočasové aktivity

Vybavení a služby

Ubytování rodinného typu. 4 lůžkový pokoj s vlastním soc.zařízením a kuchyňkou (možnost přistýlky). Apartmán - 3 a 2 lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením a kuchyňkou. Společenská místnost s TV satelit. Wifi po celém domě.

Rekreace a služby v okolí

Lyžování - Tanvaldský Špičák 800m, Severák 4km, menší vleky (cca 6) v okolí 1-2km. Bazén, sauna a přehrada Jablonec nad Nisou. Bobová dráha Janov nad Nisou 8km, letní i zimní provoz! Babylon aquapark Liberec 15km. Motokáry a sněžné skůtry 3km. Cyklistika - mnoho kilometrů značených tratí. Tenis a koňská jízdárna v okolí 1km. Řeka Kamenice hned za domem. Koupání, kanoistika atd.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vonášková Naděžda
Informace poskytnul: Vonášek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz