TOPlist
České hory » Orlické hory » Ubytování » Teplice nad Metují » Apartmány ve Mlýně - Ubytování ve Mlýně

Apartmány ve Mlýně - Ubytování ve Mlýně

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Teplice nad Metují
Adresa: 
549 57 Teplice nad Metují, Palackého 16
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-775 649 481
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.mlynteplice.cz
www.ceskehory.cz/mlynteplice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Penzion roku 2013 a 2014 Apartmány pro rodiny s dětmi i skupiny či páry s vlastním sociálním zařízením a vybavenými kuchyňkami. Bývalý mlýn je v klidné části městečka Teplice nad Metují, krůček od nedotčené přírody. Romantické procházky turistické výlety, sportovní aktivity , historické zajímavos


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Ve Mlýně jsou 1km od Teplického skalního města, 4km od zámečku Skály a hradu Skály a 6km od Adršpašského skalního města. Naše ubytování je 50m od autobusové zastávky a 300 m od vlakového hlavního nádraží.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme 3 plně vybavené apartmány s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkami, wifi připojení. Apartmány jsou pro 2, 4 a 6 osob. Součástí kuchyňky je lednice s mražáčkem, varná konvice, vařič, mikrovlnná trouba a nádobí.K dispozici je zahrada s posezením (možnost opékání či grilování) a dětským vyžitím (houpačka, pískoviště, skluzavka). Parkování před objektem zdarma.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí penzionu je možnost sportovního vyžití. Cyklistika, horolezectví, pěší turistika. V zimních měsících - běžecké tratě okolo skalního města - skvělý zážitek, sjezdové lyžování - lyž. vleky vzdáleny - 0,5km - Teplice nad Metují, 10km - Radvanice, 22km - Petříkovice, Lyžařský areál Jánské lázně, Černá hora - 40km. Možnost domluvy jízdy na koních v Adršpachu, zapůjčení kol, či horolezení s instruktory.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: David Duda
Informace poskytnul: David Duda
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz