Apartmány ve Mlýně - Ubytování ve Mlýně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány Ve Mlýně jsou 1km od Teplického skalního města, 4km od zámečku Skály a hradu Skály a 6km od Adršpašského skalního města. Naše ubytování je 50m od autobusové zastávky a 300 m od vlakového hlavního nádraží.
Vybavení a služby
Nabízíme 3 plně vybavené apartmány s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkami, wifi připojení. Apartmány jsou pro 2, 4 a 6 osob. Součástí kuchyňky je lednice s mražáčkem, varná konvice, vařič, mikrovlnná trouba a nádobí.K dispozici je zahrada s posezením (možnost opékání či grilování) a dětským vyžitím (houpačka, pískoviště, skluzavka). Parkování před objektem zdarma.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí penzionu je možnost sportovního vyžití. Cyklistika, horolezectví, pěší turistika. V zimních měsících - běžecké tratě okolo skalního města - skvělý zážitek, sjezdové lyžování - lyž. vleky vzdáleny - 0,5km - Teplice nad Metují, 10km - Radvanice, 22km - Petříkovice, Lyžařský areál Jánské lázně, Černá hora - 40km. Možnost domluvy jízdy na koních v Adršpachu, zapůjčení kol, či horolezení s instruktory.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz