České hory » Českomoravská vrchovina » Ubytování » Vlachovice » Ubytování v soukromí v obci Vlachovice

Ubytování v soukromí v obci Vlachovice

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Vlachovice
Adresa: 
Vlachovice 44, 592 31 Nové Město na Moravě
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 141 186
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.sweb.cz/vlachovice
www.ceskehory.cz/sanderova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 25 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 754 m.

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Tři Studně počasí Tři Studně

Nabízím ubytování ve srubových chatkách a apartmanech v RD, s veškerým vybavením na Českomoravské Vysočině. Ideální pro turistiku, cykloturistiku a lyžování. Letní kapacita 25 osob, zimní 14 osob.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovací zařízení se nachází v rekreačním centru Českomoravské Vysočiny, v oblasti s nejzdravějším životním prostředí v ČR, v obci Vlachovice (754 m n.m.) u Nového Města na Moravě (5km).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K dispozici jsou dvě srubové chatky a dva dvoupokojové apartmány. Chatky jsou 4-5 lůžkové, vždy pro jednu rodinu, vybavené lednicí, el.vařičem, rychlovarnou konvicí, základním nádobím, sprchovým koutem a WC. Kapacita chatek: 2x(4-5)lůžek. Apartmány jsou dvoupokojové (4+3) a (4+3) s kuchyňským koutem, koupelnou a wc. Pro ubytované je k dispozici zastřešené posezení... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V létě ideální pro turistiku a cykloturistiku (cyklotrasy), ale také i pro houbaře, rybáře, milovníky přírody či sportovní nadšence. Koupání: rybník Sykovec (1,5 km), Medlov (4 km), Milovy (16km ), Pilská nádrž (14 km), Velké Dářko (20 km). V zimě je zde ráj pro sjezdové i běžecké lyžování. Okolí: Zámek Kinských ve Žďáře nad Sázavou (10 km), Poutní kostel Sv.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Eva Šanderová
Informace poskytnul: Eva Šanderová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz