Ubytování v soukromí v obci Vlachovice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytovací zařízení se nachází v rekreačním centru Českomoravské Vysočiny, v oblasti s nejzdravějším životním prostředí v ČR, v obci Vlachovice (754 m n.m.) u Nového Města na Moravě (5km).
Vybavení a služby
K dispozici jsou dvě srubové chatky a dva dvoupokojové apartmány. Chatky jsou 4-5 lůžkové, vždy pro jednu rodinu, vybavené lednicí, el.vařičem, rychlovarnou konvicí, základním nádobím, sprchovým koutem a WC. Kapacita chatek: 2x(4-5)lůžek. Apartmány jsou dvoupokojové (4+3) a (4+3) s kuchyňským koutem, koupelnou a wc. Pro ubytované je k dispozici zastřešené posezení s možností grilování na žulovém kameni, ohniště, hřiště pro míčové hry, pískoviště, houpačky. Prostor pro úschovu kol pro chatky i apartmány. Parkování zajištěno. Kapacita apartmánů: (4+3) a (4+3)lůžek. V obci je restaurace s možností občerstvení.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V létě ideální pro turistiku a cykloturistiku (cyklotrasy), ale také i pro houbaře, rybáře, milovníky přírody či sportovní nadšence. Koupání: rybník Sykovec (1,5 km), Medlov (4 km), Milovy (16km ), Pilská nádrž (14 km), Velké Dářko (20 km). V zimě je zde ráj pro sjezdové i běžecké lyžování. Okolí: Zámek Kinských ve Žďáře nad Sázavou (10 km), Poutní kostel Sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře (10 km), Horácká galerie a Horácké muzeum v Novém Městě na Moravě (5 km), Westernové městečko Šiklův mlýn ve Zvole (21 km), hrad Pernštejn (32 km). Turistika: Žákova hora (810 m n.m.), Děvět skal (836 m n.m.), Pasecká skála - vrchol 819 m n.m.), Malinská skála - vrchol 811 mn.m.), Čtyři palice - vrchol 730 m n.m.), Drátník (775 m n.m.).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz