Poloha a dosažitelnost

Ubytovací zařízení se nachází v rekreačním centru Českomoravské Vysočiny, v oblasti s nejzdravějším životním prostředí v ČR, v obci Vlachovice (754 m n.m.) u Nového Města na Moravě (5km).

  Vybavení a služby

K dispozici jsou dvě srubové chatky a dva dvoupokojové apartmány. Chatky jsou 4-5 lůžkové,vždy pro jednu rodinu, vybavené lednicí, el.vařičem, rychlovarnou konvicí, TV, základním nádobím, sprchovým koutem a WC. Kapacita chatek: 2x(4-5)lůžek. Apartmány jsou dvoupokojové (4+3) a (4+3) s kuchyňským koutem, koupelnou a wc. Pro celý areál je k dispozici venkovní bazén (3,5m x 5m)se solárním ohřevem, zastřešené posezení s možností grilování na žulovém kameni, ohniště, malé zatravněné hřiště pro míčové hry, pískoviště, houpačky. Prostor pro úschovu kol pro chatky i apartmány. Parkování v areálu. Pobyt se psy povolen. Kapacita apartmánů: (4+3) a (4+3)lůžek. V obci je restaurace s možností stravování, menu, minutková kuchyně, točené pivo.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V létě ideální pro turistiku a cykloturistiku (cyklotrasy), ale také i pro houbaře, rybáře,milovníky přírody či sportovní nadšence. Koupání: rybník Sykovec (1,5 km), Medlov (4 km), Milovy (16km ), Pilská nádrž (14 km), Velké Dářko (20 km). V zimě je zde ráj pro sjezdové i běžecké lyžování. Okolí: Zámek Kinských ve Žďáře nad Sázavou (10 km), Poutní kostel Sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře (10 km), Horácká galerie a Horácké muzeum v Novém Městě na Moravě (5 km), Westernové městečko Šiklův mlýn ve Zvole (21 km), hrad Pernštejn (32 km). Turistika: Žákova hora (810 m n.m.), Děvět skal (836 m n.m.), Pasecká skála - vrchol 819 m n.m.), Malinská skála - vrchol 811 mn.m.), Čtyři palice - vrchol 730 m n.m.), Drátník (775 m n.m.).

Zpět


TOPlist
  Ubytování v soukromí v obci Vlachovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování v soukromí v obci Vlachovice
Ceník ubytování a stravování