PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Prášily » Chalupa Prášily

Chalupa Prášily

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Prášily
Adresa: 
Prášily 74
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 504 353
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupaprasily.cz www.ceskehory.cz/pichlerova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 5 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Srní

počasí Prášily

Ubytování v soukromí s možností vaření, K dispozici zařízená kuchyně, obývací pokoj s TV s možností přistýlky, obytné podkroví s lůžky pro 4 osoby. Zahrada, posezení. Centrální oblast Národního parku Šumava, nadm.výška 900m, turistika, cykloturistika, běžky, lyže, koně, houby, borůvky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Prášily se nachází v jihozápadní části Národního parku Šumava, 23km od Železné Rudy, 23km od Sušice, 10km od Srní. Dostupnost je autobusem nebo vlakem do Sušice či Železné Rudy a poté autobusem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Zařízená kuchyně,lednice, mikrovlnná trouba, TV, oddělené WC, sprchový kout. Obývací pokoj, obytné podkroví. Krbová kamna. Zahrada + posezení. Parkování před domem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci Prášily je restaurace, cukrárna, obchod, pošta. Nedaleko se nachází ledovcová jezera (Laka 9km, Prášilské 5km, Černé 27km, Čertovo 29km)), rozhledna Poledník (8km), přechod pro pěší Gsenget (4 km). Nedaleko najdete výběh s vlky a jeleny (Srní 10km, Modrava 20km). Je vybudováno několik cyklotras s možností dojet například na Železnorudsko, Modravsko a pod.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing.Marcela Pichlerová
Informace poskytnul: Marcela Pichlerová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz