PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Zdíkovec » Ubytování Zdíkovec na Šumavě

Ubytování Zdíkovec na Šumavě

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Zdíkovec
Adresa: 
Zdíkovec 23, 384 73 Stachy
Telefon: 
zobrazit telefony
(+420 ) 605 244 729 (po 15 hod.)
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
zdikovec.webnode.cz www.ceskehory.cz/kolrusova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 5 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 720 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Zadov

Ubytování v rekreačním domku pro 4-5 osob v termínu od 1.5. do 31.10. Objekt je nekuřácký. Vnitřní uspořádání: ložnice (v podkrovi),obývák s TV + SAT, vybavená kuchyňka (el.sporák, lednice, MW trouba, varná konvice, nádobí), WC a koupelna. Venku posezení s pergolou,zahradní nábytek,krb,zahra


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt leží na přímých autobusových linkách z Prahy (přes Strakonice), Českých Budějovic a Plzně. Blízko lyžařský areál Zadov (6km), hraniční přechod Strážný (35km).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

1 ložnice (2-3 lůžka), obývací pokoj (rozkládací pohovka-2 lůžka), kuchyňka, koupelna se sprchovým koutem, WC. Plně vybavená kuchyně, televize, venkovní posezení se zahradním nábytkem, velká zahrada, venkovní krb a gril.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Javorník - rozhledna, Šumavské slatě, Boubínský prales. Koupání, rybaření, houbaření, cykloturistika, turistika, lyžování, míčové sporty. Ve Zdíkově (1km): rehabilitační zařízení, tenis, restaurace, obchody. Michalov (3km): jízdy na koni. Bowling - Zadov, Vimperk, lanové centrum Zadov.

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Helena Samcová
Informace poskytnul: Helena Samcová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz