České hory » Šumava » Ubytování » Vyšovatka » Ubytování u Mrázů Vyšovatka

Ubytování u Mrázů Vyšovatka

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Buk, Vyšovatka
Adresa: 
Vyšovatka 4, Buk
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-734 421 855
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovanivysovatka.cz
www.ceskehory.cz/umrazu
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 845 m.

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Vimperk počasí Vimperk

Apartmán v podkroví rod.domu v klidné vesničce, která má dochovanou kruhovou náves uprostřed s kapličkou a rybníčkem. Hora Boubín - dominanta tohoto kraje cca 10km. Apartmán má 3 pokoje pro 7 osob, koupelnu s wc, kuchyn plně vybavenou el.spotřebiči. TV, rádio. Internet. Venkovní posezení u krbu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vyšovatka šumavská vesnička 845m.n.m blízko Boubínského pralesa. V okolí apartmánu je mnoho cyklostezek a tras na pěší tůru. Vimperk je cca 6km, kde jsou nákupní střediska, restaurace, koupaliště, kurty a kino.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Podkrovní apartmán, který má samostatný vchod (schodiště) je v rodinném domě, má 3 pokoje celkem pro 7 osob. Každý pokoj má stolek a židle, ve dvou pokojích jsou velké šatní skříně. Kuchyňka je zcela vybavená spotřebiči -lednička, el.sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, radio, TV, internet a pohovka pro odpočinek. Koupelna - umyvadlo 2x, sprchový... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Restaurace cca 6km Vimperk a nákupní střediska. Koupaliště. Buk obchod a restaurace, dětské hřiště, koupaliště. Mnoho cyklostezek a turistických tras. Hora Boubín - rozhledna. Kvilda - výběh s jeleny. Srní - obora s vlky. ZOO a zámek Hluboká. Svatá Máří - kamenné moře a rozhledna. Vimperk - zámek. Prachatice - krytý bazén, koupaliště.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jarmila Mrázová
Informace poskytnul: Jarmila
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz