TOPlist

Ubytování u Mrázů Vyšovatka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vyšovatka šumavská vesnička 845m.n.m blízko Boubínského pralesa. V okolí apartmánu je mnoho cyklostezek a tras na pěší tůru. Vimperk je cca 6km, kde jsou nákupní střediska, restaurace, koupaliště, kurty a kino.
Vybavení a služby
Podkrovní apartmán, který má samostatný vchod (schodiště) je v rodinném domě, má 3 pokoje celkem pro 7 osob. Každý pokoj má stolek a židle, ve dvou pokojích jsou velké šatní skříně. Kuchyňka je zcela vybavená spotřebiči -lednička, el.sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, radio, TV, internet a pohovka pro odpočinek. Koupelna - umyvadlo 2x, sprchový kout a WC + ručníky.Pro malé dětičky máme připravený stupínek k umyvadlu, sedátko na wc a nočník. Předsín - zde je prostor pro přezouvání a odkládání os.věcí a možnost si zahrát stolní fotbálek nebo šipky. Možnost zapůjčení dětské postýlky a židličky. Dům má uzavřený dvůr, kde je venkovní krb a možnost posezení. Pro dětičky jsou na zahradě houpačky, skluzavka a pískoviště. Po dohodě s majiteli možnost využít společenskou místnost s krbem, kde je další wc. Prostor pro uložení kol. V celé obytné části je zákaz kouření.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Restaurace cca 6km Vimperk a nákupní střediska. Koupaliště. Buk obchod a restaurace, dětské hřiště, koupaliště. Mnoho cyklostezek a turistických tras. Hora Boubín - rozhledna. Kvilda - výběh s jeleny. Srní - obora s vlky. ZOO a zámek Hluboká. Svatá Máří - kamenné moře a rozhledna. Vimperk - zámek. Prachatice - krytý bazén, koupaliště.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz