Apartmán u Kamenice

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Albrechtice v J. H., Jiřetín p.Bukovou
Adresa: 
Jiřetínská 1275, Smržovka 468 51
Telefon: 
603 479 718, 483 381 548
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ukamenice

kapacita  kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  599 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Tanvaldský Špičák počasí Tanvaldský Špičák


Poloha a dosažitelnost
Objekt je situován v odlehlé části obce Smržovka, odkud není daleko jak k Lyžařskému centru Špičák ( cca 1,5 kM ), tak i k vlakovému spojení ( cca 1 kM ) na trase Josefův Důl - Smržovka a odtud spoje na Tanvald a Liberec. Náš apartmán je dobře přístupný i po místních komunikacích. Parkování je zajištěno na vyhrazeném parkovišti přímo u objektu.
Vybavení a služby
Jedná se o samostatný byt o třech pokojích + společenská místnost s vybavenou kuchyní (el. sporák, mikrovlnná trouba, 2.lednice) a s možností využití služeb TV/SAT a Internet. Vše se nachází na jednom podlaží pod vlastním uzamčením s vlastním sociálním zařízením (WC, KOUPELNA, SPRCHA). V přízemí se nachází šatna a úložna sportovního vybavení. Objekt je centrálně vytápěn.
Rekreace a služby v okolí
Možnost využití svahu vedle objektu na, kterém se tyčí dětský vlek ( cca 100m ) vhodný pro začínající lyžaře i snowboardisty. Vhodný výchozí bod pro milovníky bíle stopy ( oblast Jizerek ). Na své si přijdete i v letním období k využití nezčetných tras, které můžete zdolat z pozice cykloturisty či pěších výšlapů. Dále možnost taboráku a využití přilehlého okolí i soukromého lesa.
Provozovatel: Peter Falat
Informace poskytnul: Peter Falat
TOPlist