České hory » Jeseníky » Ubytování » Karlova Studánka » Ubytování U Dvořáků

Ubytování U Dvořáků

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Karlova Studánka
Adresa: 
Lesná 67, Karlova Studánka
Telefon: 
+420-723 041 331
Web adresa:
www.ceskehory.cz/udvoraku

kapacita  kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Praděd počasí Praděd

počasí Karlova Studánka počasí Karlova Studánka


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází v klidné části Karlovy Studánky-část Lesná s výhledem do údolí v nadmořské výšce 800m. Parkování vedle domu. Přímé autobusové spoje z velkých okresních měst do Karlovy Studánky (200m). Vlakové spojení do Bruntálu, odtud autobusem.
Vybavení a služby
V rekonstruovaném podkroví s mansardou se nachází 5 pokojů 2x2, 1x3, 1x4, 1x1 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Na pokojích je barevná TV, varná konvice, lednička, kuchyňské vybavení,možnost připojení na internet WIFI. Společná vybavená kuchyňka s mikrovlnou troubou. Standartní vybavení pokojů nábytkem masiv - vhodné pro alergiky, úklid je prováděn protialergickým vysavačem Rainbow.
Rekreace a služby v okolí
Vhodné podmínky pro zimní sporty, 50m od domu se nachází vlek S+S, který je dlouhý 300m, 6 vleků a sjezdovek různé obtížnosti a upravené běžecké tratě. Do vrcholové části Jeseníků (Ovčárna, Praděd) jezdí kyvadlová doprava. Možnost zapůjčení lyžařské výzbroje v místě. Alternativou k zimním radovánkám je možnost využití vodoléčebného programu v Karlově Studánce, ... více >>
Provozovatel: Jiří Dvořák
Informace poskytnul: Jiří Dvořák
TOPlist