PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Český Krumlov » Ubytování pod Kletí

Ubytování pod Kletí

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Český Krumlov
Adresa: 
Vyšný 10, 38101 Český Krumlov 1
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Ubytování pod Kletí chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 3 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 568 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Český Krumlov

Není možný

Objekt se nachází v blízkosti Českého Krumlova (3km), v klidné lokalitě Vyšný pod Kletí. Jedná se o zděný domek se 3 lůžky, kuchyňkou, sprchovým koutem + soc.zařízení.

Ubytování pod Kletí Detailní informace
Typ jednotky: Apartmán
3 Lůžka, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení, Balkón/terasa
Ložnice:
1x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Povlečení
Pobyt se psem: Není možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt se nachází v blízkosti Českého Krumlova (3km), v klidné lokalitě Vyšný pod Kletí.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Jedná se o zděný domek se 3 lůžky, kuchyňkou, sprchovým koutem + soc. zařízení. Možnost parkování v zahradě. V kuchyňce je k dispozici standartní vybavení.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Kleť 1084m - nejvyšší hora Blanského lesa.Na vrchol Kleti lze vystoupat pěšky, vyjet na kole či se nechat vyvést lanovkou.Stavby na vrcholu: Nejstarší kamenná rozhledna v Čechách, hvězdárna, horská chata s restaurací.V okolí možnost houbaření. Dívčí Kámen - zřícenina gotického hradu Dívčí Kámen leží na vysoké skále nad soutokem Křemežského potoka a řeky Vltavy. K... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz