PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » České středohoří » Ubytování » Mimoň » Ubytování Na Sokolce

Ubytování Na Sokolce

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Mimoň
Adresa: 
Sokolská 167, 471 24 Mimoň
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ubytovanimimon
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

počasí Mimoň

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytování je v klidném prostředí poblíž centra města Mimoň v rodinném domě obklopeném zahradou. Apartmán s kuchyňkou a vlastním sociální zařízením (2-5 osob) a 3 dvoulůžkové pokoje s možností kuchyňky. K dispozici je pergola s posezením. Možnost úschovy kol a parkování u objektu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování je v klidném prostředí poblíž centra města Mimoň (autobusová a železniční doprava do 5 min.) v rodinném domě s velkou zahradou s možností parkování přímo u objektu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V domě máme k dispozici velký apartmán s dvěma ložnicemi pro 2 a 3 osoby s vlastním sociálním zařízením a kuchyní, a tři dvou až třílůžkové pokoje. K těmto pokojům je k dispozici sociální zařízení a kuchyňka na studenou kuchyni - káva, čaj atd. (rychlovarná konvice, lednice, nádobí). Celková kapacita ubytování je maximálně 14 míst. K dispozici, zahrada, pergola s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Město Mimoň je součástí "Máchova kraje", který svou malebností či romantikou osloví mnoho turistů, kteří navštíví tyto končiny. Paradoxně díky bývalému vojenskému prostoru, se dochovala nezdevastovaná příroda. Okolní lesy s vybudovanými cyklostezkami lákají každoročně mnoho zájemců. Městem Mimoň protéká řeka Ploučnice, která je v letních měsících splavná od průrvy v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Šmerda
Informace poskytnul: Kateřina Tokarová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz