PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Českomoravská vrchovina » Ubytování » Sázava » Ubytování Koupaliště Sázava

Ubytování Koupaliště Sázava

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Žďár nad Sázavou, Sázava
Adresa: 
Sázava u Žďáru nad Sázavou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 414 546
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
koupaliste-sazava.cz www.ceskehory.cz/koupalistesazava
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 620 m.

Po domluvě

Nově nabízíme ubytování v mobilních domech přímo v areálu koupaliště - vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou, mobilní domy mají vlastní kuchyňku a sociální zařízení (WC a sprchu). K dispozici jsou dvě ložnice po dvou lůžkách, možnost přistýlky v obývacím pokoji.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Přírodní koupaliště Sázava se nachází nad obcí Sázava u Žďáru nad Sázavou, v překrásném prostředí Českomoravské vrchoviny. K areálu se můžete nechat dovést autobusovou dopravou(zastávka Sázava Hotel) vzdálenou cca 200 m nebo zaparkovat na přilehlém parkovišti.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Přijeďte k nám strávit svou dovolenou, prodloužený víkend, nebo třeba i jednu noc s příjemným posezením u pivka. Nabízíme vám vybavené mobilní domky přímo v areálu koupaliště. Mobilní domy mají vlastní kuchyňku a sociální zařízení (WC a sprchu), TV. K dispozici jsou dvě ložnice po dvou lůžkách, možnost přistýlky v obývacím pokoji. Můžete si také přivést vlastní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Koupaliště, stánek s občerstvením, nabízíme ve stánku katalog s celodenními výlety, odpoledními procházkami po nedalekém okolí (rozhledna Rosička, Rozštípená skála, Posázavská cyklotrasa, Zelená hora Unesco, kostnice Nížkov, Přibyslav - Žižkovo město, Polná - židovské město, zámek, sochy Michala Olšiaka).

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hana Janáčková
Informace poskytnul: Janáčková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz