TOPlist

Ubytování Koupaliště Sázava

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Přírodní koupaliště Sázava se nachází nad obcí Sázava u Žďáru nad Sázavou, v překrásném prostředí Českomoravské vrchoviny.
Vybavení a služby
Nově nabízíme ubytování v mobilních domech přímo v areálu koupaliště - vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou, mobilní domy mají vlastní kuchyňku a sociální zařízení (WC a sprchu). K dispozici jsou dvě ložnice po dvou lůžkách, možnost přistýlky v obývacím pokoji. Koupaliště je odpočinkový areál se vstupem zdarma, písčitá pláž s pozvolným vstupem, skluzavka pro děti, skákací prkno, odpočinkové lavičky v celém areálu, víceúčelové hřiště, ping -pongový stůl, knihovna, denně nabízíme čerstvý tisk. Občerstvení - stánek s rychlým občerstvením, točené pivo limo, zmrzlina, stánek s langoši, bramboráky, grilované pochoutky. Ležíme na křižovatce cyklistických tras. Nabídka výletů ve stánku.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Koupaliště, stánek s občerstvením, nabízíme ve stánku katalog s celodenními výlety, odpoledními procházkami po nedalekém okolí (rozhledna Rosička, Rozštípená skála, Posázavská cyklotrasa, Zelená hora Unesco, kostnice Nížkov, Přibyslav - Žižkovo město, Polná - židovské město, zámek, sochy Michala Olšiaka).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz