TOPlist
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Pustiny » Ubytování Jizerské hory - Kořenov

Ubytování Jizerské hory - Kořenov

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Desná, Pustiny
Adresa: 
Na Moravě 292, 468 61 Desná v Jizerských horách
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737610406
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovani-jizerskehory-korenov.cz
www.ceskehory.cz/vitkova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Na okraji lesa asi 2km od obce Desná v Jizerských horách, asi 3km od obce Kořenov a Příchovice na rozmezí Jizerských hor a Krkonoš.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Přízemí - velká, kompletně vybavená kuchyně (jídelní stůl, elektrický sporák se sklokeramickou varnou deskou a elektrickou troubou, 2 velké lednice, kávovar, varná konvice, mikrovlnka, toustovač, topinkovač, tyč.mixér). Samostatné WC, kotelna, obývací pokoj se sedací soupravou, jídelním stolem, televizí a krbovými kamny. Podkroví (4 ložnice), první s dvojlůžkem a... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ski areál Černá Říčka (3km), Koupaliště Tanvald, Skiareál U Čápa Příchovice (2km), Ski areál Tanvaldský Špičák (8km), Rozhledna Štěpánka (3km) + upravené běžkařské stopy, Ski areál Rejdice - Kořenov (5km), Rozhledna Černá Studnice, Ski areál Paseky (9km), Jizerka, Smědava, Ski areál Harrachov (12km), při dostatku sněhu bobování, sáňkování přímo u chalupy.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Marie Vítková
Informace poskytnul: Kamila Vítková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz