Poloha a dosažitelnost

Na okraji lesa asi 2km od obce Desná v Jizerských horách, asi 3km od obce Kořenov a Příchovice na rozmezí Jizerských hor a Krkonoš.

  Vybavení a služby

Přízemí - velká kuchyně s jídelním stolem, elektrickým sporákem se sklokeramickou varnou deskou a elektrickou troubou,2 velkými lednicemi,kávovarem, varnou konvicí a mikrovlnou troubou, samostatné WC, kotelna, obývací pokoj se sedací soupravou, dvěma jídelními stoly a televizí. Podkroví (4 ložnice), první s dvojlůžkem a druhá s dvojlůžkem a jedním samostatným lůžkem mají společnou koupelnu se sprchovým koutem a WC, třetí ložnice s dvojlůžkem a jedním samostatným lůžkem má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, čtvrtá s dvojlůžkem a dvěma samostatnými jednolůžky, samostatnou koupelnou s WC a sprchovým koutem má rovněž terasu. V domě je rovněž herna, kde je pingpongový stůl a dětský fotbálek. Z herny je vstup na terasu, kde je posezení a vstup na zahradu,kde je houpačka, ohniště a krytý bazén.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Ski areál Černá Říčka /3km/, Koupaliště Tanvald, Skiareál U Čápa Příchovice /2km/, Ski areál Tanvaldský Špičák /8km/, Rozhledna Štěpánka /3km/+ upravené běžkařské stopy, Ski areál Rejdice - Kořenov /5km/, Rozhledna Černá Studnice, Ski areál Paseky /9km/, Jizerka, Smědava, Ski areál Harrachov /12km/, při dostatku sněhu bobování, sáňkování přímo u chalupy.

Zpět


TOPlist
  Ubytování Jizerské hory - Kořenov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Jizerské hory - Kořenov
Ceník ubytování a stravování