Ubytování Jizerské hory - Kořenov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Na okraji lesa asi 2km od obce Desná v Jizerských horách, asi 3km od obce Kořenov a Příchovice na rozmezí Jizerských hor a Krkonoš.
Vybavení a služby
Přízemí - velká,kompletně vybavená kuchyně(jídelní stůl,elektrický sporák se sklokeramickou varnou deskou a elektrickou troubou,2 velké lednice,kávovar,varná konvice,mikrovlnka,toustovač,topinkovač,tyč.mixér).Samostatné WC,kotelna,obývací pokoj se sedací soupravou,jídelním stolem,televizí a krbovými kamny.Podkroví(4 ložnice),první s dvojlůžkem a druhá s dvojlůžkem a jedním samostatným lůžkem mají společnou koupelnu se sprchovým koutem a WC,třetí ložnice s dvojlůžkem a jedním samostatným lůžkem má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC,čtvrtá s dvojlůžkem a dvěma samostatnými jednolůžky,samostatnou koupelnou s WC a sprchovým koutem,vstup na horní terasu.V domě je rovněž herna,kde je pingpongový stůl a dětský fotbálek.Z herny je vstup na terasu,kde je posezení a vstup na zahradu,kde je houpačka, ohniště a krytý bazén.Parkování v létě přímo u chalupy,v zimě u chalupy, pouze při sněhové kalamitě 200m od chalupy.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Ski areál Černá Říčka /3km/, Koupaliště Tanvald, Skiareál U Čápa Příchovice /2km/, Ski areál Tanvaldský Špičák /8km/, Rozhledna Štěpánka /3km/+ upravené běžkařské stopy, Ski areál Rejdice - Kořenov /5km/, Rozhledna Černá Studnice, Ski areál Paseky /9km/, Jizerka, Smědava, Ski areál Harrachov /12km/, při dostatku sněhu bobování, sáňkování přímo u chalupy.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz