České hory » Orlické hory » Ubytování » Bystré u Dobrušky » Ubytování Bystré v Orlických horách

Ubytování Bystré v Orlických horách

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Bystré u Dobrušky
Adresa: 
Jan Hejzlar, Bystré 89, 51801 Dobruška
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-494 665 437, 602 144 791
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
hejzlar-bystre.cz
www.ceskehory.cz/hejzlar

kapacita  kapacita: 8 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  560 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Deštné v Orlických Horách počasí Deštné v Orlických Horách

počasí Ski areál Sedloňov počasí Ski areál Sedloňov

Deštné v O.h. hlásí 60 - 130 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý


Poloha a dosažitelnost
Bystré v O.h. leží mezi Dobruškou a Deštném. Po výjezdu z Dobrušky směrem na Deštné v O.h. je třeba ve vesnici Bačetín odbočit vlevo přímo na Bystré (3km). Rodinný dům je situován v klidném místě na konci vesnice směrem na Sedloňov. Je poslední po pravé straně silnice.
Vybavení a služby
Apartmán - 3 doulůžkové pokoje, dva s vlastní koupelnou a WC, dále společná koupelna,vybavená prostorná kuchyň, společenská místnost, terasa a vyhřívaná lyžárna. U domu je velká zahrada, ohniště a přes léto také trampolína. K dispozici je také připojení vlastního notebooku k internetu (zdarma) a dále dvd rekordér s TV. Samostatný doulůžkový pokoj s koupelnou WC, TV ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Bystré, svoji klidnou atmosférou, přímo láká k procházkám po okolí a odpočinku. Přímo v místě je areál s koupalištěm (50m) a příznivým celodenním vstupem, hostinec a obchod. Vesnice má 260 obyvatel, ale pestrý společenský život. Navíc je místem dvou křeťanských společenství - Církve Bratrské (bohoslužby v neděli 9.30) a katolického kostela (bohoslužba v neděli v ... více >>
Provozovatel: ing. Jan Hejzlar
Informace poskytnul: ing. Jan Hejzlar
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz