Ubytování Bystré v Orlických horách

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Bystré v O.h. leží mezi Dobruškou a Deštném. Po výjezdu z Dobrušky směrem na Deštné v O.h. je třeba ve vesnici Bačetín odbočit vlevo přímo na Bystré (3km). Rodinný dům je situován v klidném místě na konci vesnice směrem na Sedloňov. Je poslední po pravé straně silnice.
Vybavení a služby
Apartmán - 3 doulůžkové pokoje, dva s vlastní koupelnou a WC, dále společná koupelna,vybavená prostorná kuchyň, společenská místnost, terasa a vyhřívaná lyžárna. U domu je velká zahrada, ohniště a přes léto také trampolína. K dispozici je také připojení vlastního notebooku k internetu (zdarma) a dále dvd rekordér s TV. Samostatný doulůžkový pokoj s koupelnou WC, TV a bezdrátovém připojení k internetu. Nabízíme také zapůjčení horských koloběřek a na zahradě je k dispozici venkovní bazén.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Bystré, svoji klidnou atmosférou, přímo láká k procházkám po okolí a odpočinku. Přímo v místě je areál s koupalištěm (50m) a příznivým celodenním vstupem, hostinec a obchod. Vesnice má 260 obyvatel, ale pestrý společenský život. Navíc je místem dvou křeťanských společenství - Církve Bratrské (bohoslužby v neděli 9.30) a katolického kostela (bohoslužba v neděli v 9.00). V nedalekém okolí je široká nabídka různých aktivit - Dobruška krytý i venkovní bazén, Nové Město nad Metují - zámek a památková zóna náměstí,zámek v Opočně. Babiččino údolí v Ratibořicích, nebo zámky v Rychnově n K a Častolovicích jsou vzdáleny pouze 20km. Velkou příležitostí pro milovníky turistiky, cykloturistiky nebo zimních sportů jsou Orlické hory. Horské středisko Deštné je vzdálené 10 km a nabízí sedačkovou lanovku, lanový park, jízdy na čtyřkolkách a podobně. V Orlických horách jsou kilometry kvalitních cyklostezek s možností návštěvy blízkého, trochu divokého polského příhraničí (Stolové hory, Klodzko). Přechod je vzdálen 6 km. Orlické hory jsou také protkány sítí vojenských pevností z před II sv. války postavené proti hitlerovskému Německu. Pevnost Hanička byla navíc užíváná jako podzemní kryt pro představitele minulého režimu. Zimní turistika nabízí několik lyžařských center, jak pro náročné (Deštné, Říčky), tak pro rodiny s dětmi (Sedloňov, Olešnice). Většina z nich leží do 10-ti km. Orlické hory jsou také rájem běžkařů díky svým upraveným běžeckým tratím.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz