Ubytování Beneš

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Česká Kamenice
Adresa: 
Úzká 22, 407 21 Česká Kamenice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-739 553 892 778460512
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ubytovanibenes
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Nabízíme klidné ubytování v rodinném domě v chráněné krajinné oblasti České Švýcarsko. Najdete u nás plně vybavený byt s 6 lůžky i dětskou postýlkou, plně vybavenou kuchyň i sociální zařízení. Parkování v oplocené zahradě u domu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování se nachází v České Kamenici, v chráněné krajinné oblasti České Švýcarsko.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme klidné ubytování v rodinném domě, najdete u nás plně vybavený byt s 6 lůžky i dětskou postýlkou, plně vybavenou kuchyň i sociální zařízení,ve vnitřních prostorách zákaz kouření. Kouří se venku. Parkování v oplocené zahradě u domu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkém okolí najdete spoustu cest na procházky, výlety na kolech i kulturní památky, městské koupaliště i romantické rybníčky, pro milovníky houbaření je kolem spousta lesů. Panská skála z pyšné princezny je "za rohem" a nedaleké Hřensko nabízí krásné celodenní výlety přírodou.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: V.Beneš
Informace poskytnul: V.Beneš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz