PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Maříkov » U Kocourků

U Kocourků

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Jablonec nad Jizerou, Maříkov
Adresa: 
Maříkov 153, Jablonec nad Jizerou
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ukocourku
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Rodinný penzion se nachází 4km od centra, část Dolní Dušnice - Maříkov, v malebném údolí řeky Jizery. V blízkosti několik lyžařských středisek. Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kapacita 15-20 lůžek, k dispozici malá kuchyňka, v přízemí hospůdka, možnost polopenze.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný penzion se nachází ve vzdálenosti 4km od centra Jablonec nad Jizerou, část obce Dolní Dušnice - Maříkov. Přímo u penzionu je zastávka autobusu a nedaleko je i zastávka vlaku. V zimě využijete spojení hned do několika lyžařských středisek v okolí - Šachty Vysoké nad Jizerou, Kamenec Jablonec nad Jizerou,vleky v Rokytnici nad Jizerou, Pasekách nad Jizerou,... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích. Kapacita včetně přistýlek 20 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchový kout, toaleta, umyvadlo. V přízemí poloroubeného penzionku je stylová nekuřácká hospůdka, točené pivo, studená kuchyně, možnost telefonicky objednat polopenzi,domácí kuchyně, vyjdeme vstříc i dietám.(cena není obsažena v ceníku za... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

U penzionu vlastní parkoviště. V nejbližším okolí jsou historická muzea Vysoké nad Jizerou, Poniklá, zřícenina hradu Nístějka, rozhledny, plavecký bazém v Jilemnici

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: U Kocourků
Informace poskytnul: Zdena
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz