Poloha a dosažitelnost

Rodinný penzion se nachází ve vzdálenosti 4km od centra Jablonec nad Jizerou, část obce Dolní Dušnice - Maříkov. Přímo u penzionu je zastávka autobusu a nedaleko je i zastávka vlaku. V zimě využijete spojení hned do několika lyžařských středisek v okolí - Šachty Vysoké nad Jizerou, Kamenec Jablonec nad Jizerou,vleky v Rokytnici nad Jizerou, Pasekách nad Jizerou, Poniklé, Vítkovicích v Krkonoších. V létě příležitost pro turisty, vodáky, rybáře, klidné prostředí pro rodiny s dětmi, pískoviště, udírna, ohniště.

  Vybavení a služby

Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích. Kapacita včetně přistýlek 20 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchový kout, toaleta, umyvadlo. V přízemí poloroubeného penzionku je stylová nekuřácká hospůdka, točené pivo, studená kuchyně, možnost telefonicky objednat polopenzi,domácí kuchyně, vyjdeme vstříc i dietám.(cena není obsažena v ceníku za ubytování ) Nebo je možné za přílatek za energie využít na patře malou kuchyňku, varná konvice, mikrovlná trouba, lednice, sporák.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

U penzionu vlastní parkoviště. V nejbližším okolí jsou historická muzea Vysoké nad Jizerou, Poniklá, zřícenina hradu Nístějka, rozhledny, plavecký bazém v Jilemnici

Zpět


TOPlist
  U Kocourků Jablonec nad Jizerou, Maříkov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U Kocourků
Ceník ubytování a stravování