PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

U Janečků

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Teplice nad Metují
Adresa: 
Na Výsluní 275, Teplice nad Metují
Telefon: 
zobrazit telefony
602338503-
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovanijanecek.wz.cz www.ceskehory.cz/ubytovanijanecek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 450 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Teplice nad Metují - Kamenec

Wi-Fi

Po domluvě

Tři nově zařízené apartmány s vlastním vchodem na velmi klidném místě. Vhodné i pro invalidy. Plně zařízené kuchyňky, sprchové kouty, WC. Rádio, satelitní televize, internetová přípojka. Možnost posezení u ohýnku, opékání či grilování. Možnost odkupu domácích vajec.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány se nachází ve velmi klidné části Teplic nad Metují. Do centra a k nákupní zoně, vlak i autobus 5 minut pěšky. Les 60m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celková kapacita:9 lůžek.(apart.3 lůžkový a nový půdní apartmán 6 lůžek, 2 a 4 lůžkové pokoje se spol.kuchyňkou,jíd.koutem,wc a koupelnou). Apartmán v přízemí rodinného domku s vlastním vchodem. Plně vybavená kuchyňka, el.sporák, mikrovlnka, várná konvice, lednička, kuchyňské nádobí... stůl, čtyři židle. Sprchový kout, umyvadlo, WC. Ložnice, tři lůžka + přistýlka,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Je zde velké množství turistických tras ve zdejších skalách a blízkém okolí. Možná návštěva koupaliště, možnost sportovního vyžití, tenis, pinpong, nohejbal, volejbal. Jízda na koních s průvodcem. Milovníci historie mohou navštívit Broumovský klášter, Náchodský zámek, Novoměstský zámek, Ratibořice, Opočenský zámek, Kuks či ZOO ve Dvoře Královém.Orlické... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Miloš Janeček
Informace poskytnul: Miloš Janeček
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz