U Janečků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází ve velmi klidné části Teplic nad Metují. Do centra a k nákupní zoně, vlak i autobus 5 minut pěšky. Les 60m.
Vybavení a služby
Celková kapacita:9 lůžek.(apart.3 lůžkový a nový půdní apartmán 6 lůžek, 2 a 4 lůžkové pokoje se spol.kuchyňkou,jíd.koutem,wc a koupelnou). Apartmán v přízemí rodinného domku s vlastním vchodem. Plně vybavená kuchyňka, el.sporák, mikrovlnka, várná konvice, lednička, kuchyňské nádobí... stůl, čtyři židle. Sprchový kout, umyvadlo, WC. Ložnice, tři lůžka + přistýlka, šatník, úl.skříňka • Nový podkrovní apartmán se šesti lůžky a plně vybavenou kuchyňkou. Jeden pokoj je čtyřlůžkový a druhý dvoulůžkový. Sprchový kout a WC je součástí apartmánu • Rádio, sat.televize, internetová přípojka,Wifi. Možnost posezení u ohýnku a opékání či grilování. Poradím, pokud je zájem s výběrem turistických tras v Teplickoadršpašských skalách a okolí.Mapy skalních měst a okolí jsou k dispozici. Možnost domluvy půjčení horských kol?

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Je zde velké množství turistických tras ve zdejších skalách a blízkém okolí. Možná návštěva koupaliště, možnost sportovního vyžití, tenis, pinpong, nohejbal, volejbal. Jízda na koních s průvodcem. Milovníci historie mohou navštívit Broumovský klášter, Náchodský zámek, Novoměstský zámek, Ratibořice, Opočenský zámek, Kuks či ZOO ve Dvoře Královém.Orlické hory,Krkonoše,Sněžka. Rád poradím s výběrem tras a případně provedu zdejšími skalami.
TOPlist