U Janečků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází ve velmi klidné části Teplic nad Metují. Do centra a k nákupní zoně, vlak i autobus 5 minut pěšky. Les 60m.
Vybavení a služby
Celková kapacita:9 lůžek.(apart.3 lůžkový a nový půdní apartmán 6 lůžek, 2 a 4 lůžkové pokoje se spol.kuchyňkou,jíd.koutem,wc a koupelnou). Apartmán v přízemí rodinného domku s vlastním vchodem. Plně vybavená kuchyňka, el.sporák, mikrovlnka, várná konvice, lednička, kuchyňské nádobí... stůl, čtyři židle. Sprchový kout, umyvadlo, WC. Ložnice, tři lůžka + přistýlka, šatník, úl.skříňka • Nový podkrovní apartmán se šesti lůžky a plně vybavenou kuchyňkou. Jeden pokoj je čtyřlůžkový a druhý dvoulůžkový. Sprchový kout a WC je součástí apartmánu • Rádio, sat.televize, internetová přípojka,Wifi. Možnost posezení u ohýnku a opékání či grilování. Poradím, pokud je zájem s výběrem turistických tras v Teplickoadršpašských skalách a okolí.Mapy skalních měst a okolí jsou k dispozici. Možnost domluvy půjčení horských kol?

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Je zde velké množství turistických tras ve zdejších skalách a blízkém okolí. Možná návštěva koupaliště, možnost sportovního vyžití, tenis, pinpong, nohejbal, volejbal. Jízda na koních s průvodcem. Milovníci historie mohou navštívit Broumovský klášter, Náchodský zámek, Novoměstský zámek, Ratibořice, Opočenský zámek, Kuks či ZOO ve Dvoře Královém.Orlické hory,Krkonoše,Sněžka. Rád poradím s výběrem tras a případně provedu zdejšími skalami.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz