PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Horní Žďár » U dvou potoků

U dvou potoků

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Horní Žďár
Adresa: 
Horní Žďár 10, 544 01 Hajnice
Web adresa:
www.ceskehory.cz/u2potoku
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Wi-Fi

Je možný

Vítejte na naší chalupě plné romantiky, zábavy, kultury a hor. Jsme tu pro vás, abyste si u nás zažili nezapomenutelné chvíle plné radosti a relaxace. Naše chalupa se nachází v prostředí, které vás okouzlí svou atmosférou. Každý den zde můžete zažít oslavy zvláštních příležitostí se svou rodinou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází kousek od Krkonošského národního parku, pouhých 10 minut od Trutnova. Okolní vesnička je obklopena nádhernou přírodou, která vám přinese klid a harmonii, ale rozhodně se zde nebude nikdy nudit. A to vše díky skvělé poloze. Okolí chalupy nabízí mnoho možností pro aktivní odpočinek. Pro milovníky přírody jsou zde možnosti pěších túr a výletů, které... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Naše chalupa je ideální pro skupinu 8 až 10 osob s 5 až 6 parkovacími místy přímo u objektu. V prvním patře je průchozí pokoj s manželskou postelí a druhý pokoj se dvěma samostatnými postelemi. Dále zde najdete koupelnu s WC. Ve druhém patře se nachází jedna dvoulůžková ložnice a další pokoj s manželskou postelí. Na tomto patře je také samostatné WC a koupelna. Pro... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Milovníci cyklistiky ocení nedaleké Vlčka trails a trutnovský Pumptrack. Pro ty nejmenší jsou zde pak připraveny zábavné aktivity jako Baldův svět, Farmapark Muchomůrka, bobové dráhy, a dokonce i zoo a safari ve Dvoře Králové. A to je jen začátek! Zajímáte-li se o přírodu a dobrodružství, nechte se okouzlit a navštivte fascinující Stezku korunami stromů v malebném... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Terezie Šustová
Informace poskytnul: Pavel Pajer
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz