U Advokátů

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Josefův Důl, Dolní Maxov
Adresa: 
Dolní Maxov č.e.706, Josefův Důl
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 869 154
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.uadvokatu.wbs.cz
www.ceskehory.cz/uadvokatu

kapacita  kapacita: 33 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  700 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Tanvaldský Špičák počasí Tanvaldský Špičák

počasí Ski areál Lucifer počasí Ski areál Lucifer

Josefův Důl hlásí 60 - 80 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý

Last Minute

Termín: 26.1.2019 - 2.2.2019
   • Celý objekt za cenu 15000,- Kč/objekt/týden
Termín: 23.2.2019 - 2.3.2019
   • Celý objekt za cenu 28000,- Kč/objekt/týden
Termín: 2.3.2019 - 9.3.2019
   • Celý objekt za cenu 28000,- Kč/objekt/týden

Obsazené termíny

16.1.2019 - 26.1.2019

2.2.2019 - 9.2.2019

9.2.2019 - 23.2.2019

9.3.2019 - 16.3.2019

Poloha a dosažitelnost
Rekreační chalupa se nachází v obci Josefův Důl, v blízkosti několika sjezdovek nejbližší je areál BUKOVKA 200m od chalupy (dojezd na lyžích). Lyžařský areál Tanvaldský Špičák je vzdálen 3km od objektu, zde je nová čtyřsedačková lanovka. Lze dojet i motorovým vláčkem (asi 5min chůze na nádraží)- jezdí kyvadlově po hodině. Další blízká lyžařská centra: Severák, ... více >>
Vybavení a služby
Rekreační chalupa s kapacitou 33 v 8 pokojích: 2x6, 2x4, 1x3,2x2 a čtyřlůžkový apartmán. Parkoviště pro 10 vozů přímo u objektu. Vybavení chalupy: lyžárna/kolárna, vybavená kuchyň pro vlastní stravování, 4x nové WC, 2x sprchy, velká společenská místnost s TV.Internet k dispozici. Půjčovna lyží, potraviny a restaurace v místě. Wi-Fi připojení pouze v letní(7,8) a zimní sezoně (12-3).
Rekreace a služby v okolí
Josefův Důl je vyhledávané středisko nejen zimních sportů ale i letní rekreace. Nabízí cyklistické trasy Jizerských hor - v září cyklistický závod Nova-author cup, houbaření, sběr lesních plodů a krásné přírody pro turistické vyžití a odpočinek. Polopenzi či plnou penzi po domluvě zajistíme. Obchod s potravinami je vzdálen 500m od objektu. V místě je půjčovna lyží, ... více >>
Provozovatel: PaedDr. Zdeněk Fňukal
Informace poskytnul: Zdeněk Fňukal
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz