Chalupa Jizerky U Juráška

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nově zrekonstruovaná chalupa v srdci Jizerských hor. Svoji polohou je chalupa ideální také pro běžkařské a cyklistické aktivity, ale i pro pořádání menších firemních či teambuildingových akcí. Možnost parkování pro 4 automobily u objektu, obecní parkoviště je vzdálené 50 metrů. Chcete-li se na chalupu dostat jiným způsobem než automobilem, můžete využít i vlak (zastávka Desná 1,3km), nebo autobus (zastávka Jizerka 100m).
Vybavení a služby
Ubytování v nově zrekonstruované chalupě. Ubytovací kapacita chalupy je až 18 osob. K dispozici je pět pokojů.V přízemí je jeden čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky. V patře jsou potom dva pokoje čtyřlůžkové a dva třílůžkové. Součástí pokojů v přízemí je malá koupelna, druhá velká koupelna se nachází v prvním patře. V prvním i druhém podlaží je umístěna samostatná toaleta, přístupná ze společné chodby. V přízemí chalupy je velká hala s možností odložení kol a lyží, společenská místnost s vybavenou kuchyňskou linkou, a posezením. Vytápění celé chalupy je zajištěno plynovým kotlem. V létě je k dispozici venkovní posezení, ohniště a venkovní gril. Celý objekt je oplocen, pro větší bezpečí Vašich ratolestí a domácích mazlíčků.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chalupa je vhodná pro zimní i letní pobyty. V blízkém okolí se nachází Ski areál Tanvaldský Špičák a 100 metrů od chalupy Ski areál Detoa, který je vhodný zejména pro děti a začínající lyžaře. Chalupa je ideální pro běžkařské a cyklistické pobyty. V Albrechticích se nachází několik restaurací, vinotéka a dva malé obchody. Větší markety nalezete v nedaleké Desné a Tanvaldu. Mezi nejatraktivnější místa k výletům do blízkého okolí patří rozhledna Tanvaldský Špičák, trochu vzdálenější ale o to hezčí Rozhledna Štěpánka, poutní místo Mariánské schody a samozřejmě Protržená přehrada na Bílé Desné. Děti zase určitě zaujme Muzeum hraček Detoa a nedaleká ozubnicová dráha – Zubačka a pro rodiče muzeum ozubnicové dráhy.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz