TOPlist

Chalupa Jizerky U Juráška

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Albrechtice v J. H.
Adresa: 
Albrechtice v Jizerských horách č.p,358
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 869 154, 608 562 500
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupa-jizerky.cz
www.ceskehory.cz/ujuraska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 18 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Tanvaldský Špičák počasí Tanvaldský Špičák

Tanvaldský Špičák hlásí 30 - 50 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Obsazené termíny

11.1.2020 - 18.1.2020

18.1.2020 - 25.1.2020

25.1.2020 - 1.2.2020

1.2.2020 - 8.2.2020

8.2.2020 - 15.2.2020

15.2.2020 - 22.2.2020

22.2.2020 - 29.2.2020

26.12.2020 - 2.1.2021

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nově zrekonstruovaná chalupa v srdci Jizerských hor. Svoji polohou je chalupa ideální také pro běžkařské a cyklistické aktivity, ale i pro pořádání menších firemních či teambuildingových akcí. Možnost parkování pro 4 automobily u objektu, obecní parkoviště je vzdálené 50 metrů. Chcete-li se na chalupu dostat jiným způsobem než automobilem, můžete využít i vlak... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování v nově zrekonstruované chalupě. Ubytovací kapacita chalupy je až 18 osob. K dispozici je pět pokojů.V přízemí je jeden čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky. V patře jsou potom dva pokoje čtyřlůžkové a dva třílůžkové. Součástí pokojů v přízemí je malá koupelna, druhá velká koupelna se nachází v prvním patře. V prvním i druhém podlaží je umístěna samostatná... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chalupa je vhodná pro zimní i letní pobyty. V blízkém okolí se nachází Ski areál Tanvaldský Špičák a 100 metrů od chalupy Ski areál Detoa, který je vhodný zejména pro děti a začínající lyžaře. Chalupa je ideální pro běžkařské a cyklistické pobyty. V Albrechticích se nachází několik restaurací, vinotéka a dva malé obchody. Větší markety nalezete v nedaleké Desné a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: PaedDr. Zdeněk Fňukal
Informace poskytnul: Zdeněk Fňukal
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz