PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Studenov » Turistická chata

Turistická chata

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou, Studenov
Adresa: 
Studenov 9, 512 44 Rokytnice nad Jizerou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 603 228 025, 724 959 912
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/turisticka-studenov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Turistická chata leží v části Studenov. Jde o klasickou roubenku s 28 lůžky a společenskou místností včetně kuchyně.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt se nachází v Rokytnici nad Jizerou, části Studenov, v nadmořské výšce cca 900 mnm. Turistická chata je umístěna na jižní stráni s krásným výhledem do údolí a na okolní či méně okolní kopce(Vlčí vrch, Žalý, Strážník, Vysoké nad Jizerou). Turistická chata leží na žluté turistické trase zhruba 200m od vrcholu Studenova, kde se prochází trasa Krkonošské... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V Turistické chatě je 28 lůžek, WC + sprchy, velká společenská místnost - světnice. V této místnosti je plně vybavená kuchyň se sporákem, lednicí a kachlovými kamny, stoly, židle a dětský koutek. K dispozici je přes letní období malý gril či je možnost využít venkovní ohniště. Chováme tu ovečky a kozy, takže je tu k vidění i nějaká ta fauna, pokud se nepodaří zahlédnout srnku v lese.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimě sjezdové lyžování přímo u objektu, běžky po cca 200m začíná magistrála. Pokud byste chtěli zkusit sjezdovky v Harrachově, tak stačí jít cca 200m na rozcestí Studenov a odtamtud lze dojet přímo na sjezdovky. Možnost využití sauny v některém z hotelů v Harrachově či Rokytnici nad Jizerou. V létě lze podnikat tůry či horskou cyklistiku. V Harrachově se nachází 300... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mgr. Jan Rybín
Informace poskytnul: Lucie Rybínová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz