Turistická chata

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v Rokytnici nad Jizerou, části Studenov, v nadmořské výšce cca 900 mnm. Turistická chata je umístěna na jižní stráni s krásným výhledem do údolí a na okolní či méně okolní kopce(Vlčí vrch, Žalý, Strážník, Vysoké nad Jizerou). Turistická chata leží na žluté turistické trase zhruba 200m od vrcholu Studenova, kde se prochází trasa Krkonošské magistrály (cca 2km Harrachov, 2km Čertova Hora, 2,5km Ručičky, 6km Dvoračky). Poloha chaty je ideální pro hřebenové túry, ale i jízdu na kole, či běžkování a lyžování v zimě. K chatě lze v létě dojet přímo autem. V zimě, jelikož příjezdové cesty protínají sjezdovky, se nelze k objektu dostat autem. Po dohodě je doprava zavazadel možná skútrem/rolbou. Nebo lze si vyvozit zavazadla vlekem.
Vybavení a služby
V Turistické chatě je 28 lůžek, WC + sprchy, velká společenská místnost - světnice. V této místnosti je plně vybavená kuchyň se sporákem, lednicí a kachlovými kamny, stoly, židle a dětský koutek. K dispozici je přes letní období malý gril či je možnost využít venkovní ohniště. Chováme tu ovečky a kozy, takže je tu k vidění i nějaká ta fauna, pokud se nepodaří zahlédnout srnku v lese.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě sjezdové lyžování přímo u objektu, běžky po cca 200m začíná magistrála. Pokud byste chtěli zkusit sjezdovky v Harrachově, tak stačí jít cca 200m na rozcestí Studenov a odtamtud lze dojet přímo na sjezdovky. Možnost využití sauny v některém z hotelů v Harrachově či Rokytnici nad Jizerou. V létě lze podnikat tůry či horskou cyklistiku. V Harrachově se nachází 300 let stará sklárna či Mumlavský vodopád, bobová dráha, Vertical park atd. Pro milovníky turistiky je tu možnost výletu na Paseky nad Jizerou, na Dvoračky či k Prameni Labi a Sněžným jamám.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz