PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Javorový vrch » Turistická chata Javorový vrch

Turistická chata Javorový vrch

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Javorový vrch
Adresa: 
Tyra 58, 739 61 Třinec
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-739 927 698
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.javorovy-vrch.eu www.ceskehory.cz/javorovy-vrch
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 80 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 960 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Javorový Vrch

počasí Ski areál Řeka

Chata Javorový vrch v nadmořské výšce 960 m nabízí velmi příjemné a útulné ubytování s překrásnými výhledy na Beskydy a nejen to. K ubytování se můžete zvolit formu stravování dle vašeho přání.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Javorový vrch v nadmořské výšce 960 m nabízí velmi příjemné a útulné ubytování s překrásnými výhledy na Beskydy. Jak se k nám dostanete: Jeďte směrem na Třinec a v Oldřichovicích u Třince směrem k lanovce (podle šipek). Když pojedete vlakem nebo autobusem: Jakkoliv do Třince a odtud autobusem 712 nebo 714 – zastávka u Lanovky. Lanovka na Javorový vrch... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovat se můžete na Turistické chatě nebo na samostatně stojící Lyžařské chatě. Celková ubytovací kapacita Javorového vrchu je kolem 80 lůžek. K ubytování se můžete zvolit formu stravování dle vašeho přání. Ubytování na Turistické chatě: 2x 2 lůžkový pokoj, 3x 3 lůžkový pokoj, 2x 4 lůžkový pokoj, 2x 6 lůžkový pokoj, 1x 7 lůžkový pokoj.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Javorový vrch je výchozím bodem, pro cyklo-turistiku i turistiku po širokém okolí. Za jasného počasí, můžete spatřit, Tartry nebo třeba Praděd. Lyžařský areál Javorový Vrch - Lyžaři a snowboardisti mají k dispozici tři sjezdovky o celkové délce 1,5 kilometrů. Na své si přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí a extrémní lyžaři. Kvalitní přepravu zajišťují tři vleky... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Valenta
Informace poskytnul: Jiří Valenta
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz