České hory » Jizerské hory » Ubytování » Chrastná » Tree House Chrastná ResortRalsko

Tree House Chrastná ResortRalsko

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Osečná, Chrastná
Adresa: 
Chrastná 1
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 306 175
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.resortralsko.cz www.ceskehory.cz/resortralsko
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

Po domluvě

Dopřejte si originální a nevšední zážitek z ubytování v korunách stromů s možností turistických výprav po okolí, sportovního vyžití na přilehlé cyklostezce či houbařských výprav do okolních lesů. Vyzkoušejte opravdový návrat k přírodě. Kdy jste byli naposledy z něčeho na větvi ?


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Domeček na stromě naleznete nad rybníkem v obci Chrastná, nedaleko Osečné. Příjezdová asfaltová cesta vede až k vjezdové bráně do areálu. Parkování je přímo pod domečkem za uzamykatelnými vraty. Ze směru od Prahy – z České Lípy po silnici 262 do Mimoně a pokračujte po silnici 278 až do Chrastné (Osečná). Ze směru od Liberce – Po silnici E442 do Jablonného v... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Treehouse je vybaven pohodlnými postelemi se zdravotními matracemi, na přikrytí jsou pro Vás připraveny deky i kožešiny a čistá povlečení. K dispozici jsou svíčky, základní vybavení nádobí a příborů. K bydlení na stromě patří i suchá ekologická toaleta. Terasa nad rybníkem s výhledem na panorama Ještědu je Vám k dispozici na večerní posezení nebo ranní snídaně při... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Přímo pod domečkem šplouchá Chrastenský rybník, kolem v lese vede oblíbená cyklostezka až na Hamr na Jezeře. Okolí je plné turistických lákadel jako jsou průrva řeky Ploučnice, zřícenina hradu Ralsko, skalní hrad Sloup a mnohá jiná.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: GoBear s.r.o.
Informace poskytnul: ResortRalsko
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz