PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Hoření Paseky » Svět pod Ještědem, penzion a restaurace

Svět pod Ještědem, penzion a restaurace

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Hoření Paseky
Adresa: 
Hoření Paseky 12, Světlá pod Ještědem
Web adresa:
www.ceskehory.cz/svetpodjestedem
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 26 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ještěd

Wi-Fi

Po domluvě

Penzion Svět pod Ještědem se nachází ve Světlé pod Ještědem. Pouze 10 km od Ještědu, kde najdete sjezdovku, lanovku která Vás vyveze až na samotný vrch chlouby Podještědí.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v samém srdci Podještědí, v obci Hoření Paseky. Autobusová zastávka: 30m. Vlaková zastávka: 7,6km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Rádi bychom Vás pozvali do míst, která dýchají atmosférou starých dobrých časů, kde Vám s láskou připravíme pohoštění z lokálních surovin. Poklidná příroda kolem Vás nechá zapomenout na starosti všedního dne a konečně si doopravdy odpočinout, k čemuž můžete využít naše pokojíky v penzionu. Restaurace nabízí snídaně, obědy, večeře, zákusky, zmrzlinové poháry, kávu a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Překrásné okolí kraje Karolíny Světlé nabízí vyžití lyžařům, pěším turistům i cyklistům. Do 5km od penzionu se nachází nově vybudovaný Lyžařský areál na Ještědu, který nabízí 8770m sjezdových tratí z toho 5500m uměle zasněžovaných. Celoročního sportování v okolí - lyžařské vleky, pěší turistika, cykloturistika, krásné cykloturistické trasy nebo golf. Přímo u penzionu... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Barbora Jankovská
Informace poskytnul: Alena Jankovská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz