Sunny Cottage

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Svoboda nad Úpou
Adresa: 
Mgr. Zdeňka Filková
Telefon: 
+420 606 215 107
Fax: 
---
Web adresa:
www.sunnycottage.cz
www.ceskehory.cz/sunnyhouse

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  600 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Černá  Hora počasí Černá Hora

počasí Svoboda nad Úpou počasí Svoboda nad Úpou


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází na slunné stráni nad městečkem bezprostředně před Krkonošským národním parkem. Je snadno dostupný autem (parkování pro 2/3 auta před domem), autobusem či vlakem. V městečku restaurace, obchody, informační centrum, půjčovna kol a lyží. Nedaleko plavecké bazény, koupaliště. V Trutnově možnost větších nákupů.
Vybavení a služby
Objekt je celoročně k dispozici. Plně vybavená kuchyň s kávovary, mikrovlnkou, toustovačem, rychlovarnou konvicí, novou kuchyňskou linkou s vestavnou varnou deskou a s troubou a ledničkou. Dvě koupleny, jedna s vanou, druhá v poschodí se sprchovým koutem. Čtyři dvoulůžkové postele (ve třech místnostech)s přistýlkami a zdravotními matracemi. Ve čtyřech těchto ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Půjčovna kol, lyží, jezdecký oddíl, golfové hřiště, tenisové kurty, autobusy do Pece a Janských Lázní, Vrchlabí, Špindlerova Mlýna, odkud se lze dostat pěšky zpět do objektu. Autem je možno navštívit Adršpach, Kuks, Jaroměř, Dvůr Králové nad Labem, Liberec (aquapark) a zejména podnikat kouzelné turistické výlety do Krkonoš (Rýchory, Sněžka, Pomezní boudy atd).
Provozovatel: Mgr. Zdeňka Filková
Informace poskytnul: Mgr. Zdeňka Filková
TOPlist