Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází na slunné stráni nad městečkem bezprostředně před Krkonošským národním parkem. Je snadno dostupný autem (parkování pro 2/3 auta před domem), autobusem či vlakem. V městečku restaurace, obchody, informační centrum, půjčovna kol a lyží. Nedaleko plavecké bazény, koupaliště. V Trutnově možnost větších nákupů.

  Vybavení a služby

Objekt je celoročně k dispozici. Plně vybavená kuchyň s kávovary, mikrovlnkou, toustovačem, rychlovarnou konvicí, novou kuchyňskou linkou s vestavnou varnou deskou a s troubou a ledničkou. Dvě koupleny, jedna s vanou, druhá v poschodí se sprchovým koutem. Čtyři dvoulůžkové postele (ve třech místnostech)s přistýlkami a zdravotními matracemi. Ve čtyřech těchto místnostech jsou dvě další válendy, jedna pro dvě osoby. Společenská místnost s velkým stolem pro 8 osob. TV barevná a SAT. Dvě WC s umyvadly.Připojení na wi-fi od 18.12.2010

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Půjčovna kol, lyží, jezdecký oddíl, golfové hřiště, tenisové kurty, autobusy do Pece a Janských Lázní, Vrchlabí, Špindlerova Mlýna, odkud se lze dostat pěšky zpět do objektu. Autem je možno navštívit Adršpach, Kuks, Jaroměř, Dvůr Králové nad Labem, Liberec (aquapark) a zejména podnikat kouzelné turistické výlety do Krkonoš (Rýchory, Sněžka, Pomezní boudy atd).

Zpět


TOPlist
  Sunny Cottage Svoboda nad Úpou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Sunny Cottage
Ceník ubytování a stravování