PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Šumburk nad Desnou » Šumburk - na chaloupce u lesa

Šumburk - na chaloupce u lesa

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Tanvald, Šumburk nad Desnou
Adresa: 
Příchovická ev. č. 155, 468 41 Tanvald – Šumburk nad Desnou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 969 520
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.sumburk.cz www.ceskehory.cz/chatasumburk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 630 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka

počasí Tanvald

Po domluvě

Nabízíme k pronájmu rekreační chatu Šumburk pro cca 8 osob. Ubytování pro jednu až dvě rodiny hledající především klid na horách. K dispozici je šest postelí, možnost dalších dvou přistýlek – matrací. Chata Šumburk se nalézá na pomezí Jizerských hor a Krkonoš v nadmořské výšce 630 metrů.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nalézá na pomezí Jizerských hor a Krkonoš v nadmořské výšce 630 metrů. Je vhodná k letním i zimním pobytům. Příjezdová komunikace, v zimě pravidelně prohrnovaná, vás dovede až k neoplocenému pozemku chaty. K dispozici dvě vlastní parkovací stání. V okolí krásná příroda, sjezdovky, běžkařské trasy. V nedalekém Tanvaldu veškerá vybavenost. Doprava, parkování:... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vlastní vybavená kuchyně. Sklokeramická varná deska, rychlovarná konvice, elektrická trouba, lednice, myčka nádobí. Televize ani WiFi není k dispozici. Signál mobilního operátora ano. Dispozice: V chodbě se zouvá a kráčí buď do společné koupelny s WC, nebo do sednice. V sednici se vaří, hoduje a baví, v podkroví se spí. V sednici (cca 29m2) dvě postele, v... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařské areály v okolí: Ski areál U Čápa 3km vozem, Ski areál Rejdice 5km, Ski areál Detoa 5km, Ski areál Světlý vrch 5km, Ski areál Tanvaldský Špičák 6km, Ski areál Paseky nad Jizerou 11km. V Příchovicích běžecké lyžařské tratě v rámci Ski areálu U Čápa. Současně je zde východiště udržovaných běžeckých lyžařských tratí Štěpánka - Paseky. V případě dostatečné... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jakub Štefan
Informace poskytnul: Jakub Štefan
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz