České hory » Šumava » Ubytování » Nový Svět » Šumavská chalupa Nad Slatí Nový Svět

Šumavská chalupa Nad Slatí Nový Svět

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Borová Lada, Nový Svět
Adresa: 
Nový svět 14, 38701
Telefon: 
+420-603 372 211
Web adresa:
www.chalupanadslati.cz
www.ceskehory.cz/sumavanadslati

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1000 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Nové Hutě počasí Nové Hutě


Poloha a dosažitelnost
Stylová nově rekonstruovaná velká chalupa - rodinný penzion s vlastní kuchyní, zcela stylově přestavěn z původního zájezdního hostince s velkou zahradou oplocenou s pergolou a jezírkem. v srdci Šumavy v malé osadě u Borové Lady a Nových Hutí, s krásným výhledem na Chalupskou slať - chráněno EU.
Vybavení a služby
Chalupa je určena jako rodinný penzion s vlastním vařením,barem,hernou, pro více rodin či skupinu přátel, pro pobyty s dětmi a to celoročně. Celková kapacita 16 lůžek.Pronajímá se turnusově či víkendově a to celý objekt. Pokoje: 1x2 lůžka s příslušenstvím, přízemí, 1x4 lůžka s příslušenstvím, podkroví (přenosná postýlka), 2x4 lůžka s příslušenstvím na patře, ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V místě restaurace, Borová Lada a Nové Hutě 2km restaurace. Cyklistické a lyžařské trasy - upravované stopy směr Borová Lada, Kvilda, Modrava - vedou přímo pod chalupou. Sjezdové lyžování - Nové Huťě - 2km, Zadov areál Kobyla a lanovka– 10km, dostupné i autobusem, zastávka v blízkosti chalupy. Pěší výlety, houbaření, naučná stezka k jezírku Chalupská slať, nádrž ke koupání a hřiště.
Provozovatel: MUDr. Sandro Zamarian
Informace poskytnul: S. Zamarian
TOPlist