Šumavská chalupa Nad Slatí Nový Svět

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Stylová nově rekonstruovaná velká chalupa - rodinný penzion s vlastní kuchyní, zcela stylově přestavěn z původního zájezdního hostince s velkou zahradou oplocenou s pergolou a jezírkem. v srdci Šumavy v malé osadě u Borové Lady a Nových Hutí, s krásným výhledem na Chalupskou slať - chráněno EU.
Vybavení a služby
Chalupa je určena jako rodinný penzion s vlastním vařením,barem,hernou, pro více rodin či skupinu přátel, pro pobyty s dětmi a to celoročně. Celková kapacita 16 lůžek.Pronajímá se turnusově či víkendově a to celý objekt. Pokoje: 1x2 lůžka s příslušenstvím, přízemí, 1x4 lůžka s příslušenstvím, podkroví (přenosná postýlka), 2x4 lůžka s příslušenstvím na patře, podkroví, 1x2 lůžka s příslušenstvím na patře, podkroví. Dětský pokoj: vybaven dětským nábytkem. Velká světnice s jídelnou - kompletní kuchyňská linka s myčkou, MW, TV sat, krbová kamna. Místnost s barem - pro posezení, PC s internetem. Prádelna, kotelna – pračka, automatický kotel a elektrokotel na ÚT. Ubytování: celoroční týdenní pobyty (sobota - sobota) a prodloužené víkendy i víkendy dle dohody. K dispozici: Wi-Fi, počítač, plazma TV v kuchyni a DVD, malá TV a DVD v dětském pokoji, povlečení, otop, povolen zvířecí miláček. Celý objekt je nekuřácký. Garáž - pro 3 auta, horská kola, lyže. Pozemek u chalupy:parkování za plotem, venkovní terasa - posezení s výhledem na slať, krytá pergola - posezení a krb s udírnou. Zahrada - velká oplocená s trávníkem na hraní, s jezírkem, houpačka, skluzavka, pískoviště. Ubytování bez stravování s možností vlastního vaření. Velká stylová světnice s jídelnou - kompletní kuchyňská linka s myčkou, MW, TV sat, krbová kamna. Dále salonek s barem a posezením. Sauna pro 4 osoby. Hřiště na zahradě, sportovní místnost: šipky, tenis, fotbálek, kola, lyže, inline. Možnost zapůjčení kol - 2x kolo pro dospělé, 1x kolo dětské.Dětský pokoj, sportovní místnost, dětský zahradní nábytek.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V místě restaurace, Borová Lada a Nové Hutě 2km restaurace. Cyklistické a lyžařské trasy - upravované stopy směr Borová Lada, Kvilda, Modrava - vedou přímo pod chalupou. Sjezdové lyžování - Nové Huťě - 2km, Zadov areál Kobyla a lanovka– 10km, dostupné i autobusem, zastávka v blízkosti chalupy. Pěší výlety, houbaření, naučná stezka k jezírku Chalupská slať, nádrž ke koupání a hřiště.
TOPlist