Apartmán Stará škola

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Vysoké nad Jizerou, Horní Tříč
Adresa: 
Apartmán Stará škola, Horní Tříč č. 58, Vysoké nad Jizerou KRKONOŠE
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 777 740 450
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420 565 300 112
Web adresa:
www.apartman-staraskola.cz
www.ceskehory.cz/apartman-staraskola
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Kamenec počasí Kamenec

Budova byla zrekonstruována ze staré školy na moderní ubytovací zařízení s dvěma luxusními a třemi nadstandardními apartmány, dále je zde jeden hotelový pokoj. Najdete u nás společenskou místnost s barem, dětské hřiště, pískoviště, ohniště s posezením, parkování u apartmánů, WiFi+TV/SAT,...


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Stará škola se nacházejí na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor, v klidné vesnici Horní Třič u Vysokého nad Jizerou. Cesta z Prahy 115km (1,5h). Hraniční přechod Harrachov 15km, Liberec 60km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán Stará škola byl v roce 2007 zcela zrekonstruován na moderní ubytovací zařizení. Rozdělením apartmánů do třech skupin a jednoho hotelového pokoje, jsme vyšli vstříc různým požadavkům zákazníků na způsob trávení dovolené. Vybavení všech pěti apartmánů a hotelového pokoje je dle současných trendů, tak aby splnili požadavky na kategorii **** Popis... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ideální výchozí poloha pro cykloturistiku a běžky do Jizerských hor, nebo turistiku a sjezdové lyžování v Krkonoších. Zajímavé a přitom dostupné jsou také výlety za přírodními krásami a hrady do oblasti Českého ráje. V Jilemnici je krásný vnitřní bazen 25m, sauna, masáže a další služby. Lyžařské areály - Stachy 2km, Kamenec 2km, Paseky 8km, Rokytnice 8km, Harachov... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: PROFIL NABYTEK, A.S.
Informace poskytnul: Čermák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz