PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Hartmanice » Sportovní chata Hartmanice

Sportovní chata Hartmanice

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Hartmanice
Adresa: 
Hartmanice 20
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 376 709 673, +420-603 263 860
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.sportchata.cz www.ceskehory.cz/sportchata
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 60 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 712 m.

počasí Hartmanice

Wi-Fi

Po domluvě

Prostorná chata na konci obce,vhodná i pro větší skupinu až 60 osob v různě velkých pokojích s vlastní koupenou a WC. Několik společenských místností, společné kuchyňky, bar, velký oplocený pozemek a možnost využítí sportovních hřišt vedle objektu. Pozemek 6000 m2, dětské hřiště, trampolina, gril...


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází na konci obce Hartmanice a je bez přímých sousedů. Plně oplocený pozemek 6000m2 poskytuje dostatek prostoru pro venkovní aktivity - dětské hřiště, trampolína, ohniště, gril, další zahradní sporty. Na pozemku je zpevněné parkovistě pro několik aut.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V domě jsou dvě společenské místnosti, prostorný bar, plně vybavená společná kuchyně v přízemí domu. Pingpongový stůl, šipky, stolní fotbálek ... Možnost zařídit stravování v blízké jídelně. Dospělý plná penze 220 Kč, dítě do 13 let 190 Kč. Objekt je připojen na obecní teplárnu, takže topení i ohřev teplé vody je zajištěný nepřetržitě.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V centru obce je několik restaurací, velká prodejna potravin, dvě večerky, cukrárna, městská knihovna a informační středisko. Autobusové spojení do Sušice i Železně Rudy a dalších obcí v okolí.

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Accomoda s.r.o.
Informace poskytnul: Jaromír Pelčík
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz