Sportovní chata Hartmanice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází na konci obce Hartmanice a je bez přímých sousedů. Plně oplocený pozemek 6000m2 poskytuje dostatek prostoru pro venkovní aktivity - dětské hřiště, trampolína, ohniště, gril, další zahradní sporty. Na pozemku je zpevněné parkovistě pro několik aut.
Vybavení a služby
V domě jsou dvě společenské místnosti, prostorný bar, plně vybavená společná kuchyně v přízemí domu. Pingpongový stůl, šipky, stolní fotbálek ... Možnost zařídit stravování v blízké jídelně. Dospělý plná penze 220 Kč, dítě do 13 let 190 Kč. Objekt je připojen na obecní teplárnu, takže topení i ohřev teplé vody je zajištěný nepřetržitě.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V centru obce je několik restaurací, velká prodejna potravin, dvě večerky, cukrárna, městská knihovna a informační středisko. Autobusové spojení do Sušice i Železně Rudy a dalších obcí v okolí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz